سلام! + یک به روز رسانی کوچک – سارا گلدشتاین


سلام دوستان!

این یک اواخر زندگی و کار جدید است ، امیدوارم از آن لذت ببرید!

از آنجا که در 7 ماه گذشته عمدتا آفلاین بودم ، قبل از شروع دوباره نوشتن ، می خواهم در مورد چند مورد صحبت کنم. مانند بسیاری از ما ، روابط من با رسانه های اجتماعی و آنلاین پیچیده و در حال تحول است. به عنوان یک صاحب مشاغل ، رسانه های اجتماعی اغلب مهم تلقی می شوند و می توانند جزء کلیدی ایجاد / مدیریت یک کسب و کار باشند. اما احساسات شخصی من مانع می شود و یافتن تعادل می تواند سخت و دشوار باشد.

ناخواسته از شبکه های اجتماعی استراحت کردم و در وبلاگم نوشتم. این با این احساس شروع شد که من از طریق رسانه های اجتماعی سهم مثبتی در زندگی مردم ندارم. من همیشه رسانه های اجتماعی را به عنوان امتداد تجربه شخصی و کار در زمینه سلامت شرکت و راهی در دسترس برای آموزش دیگران می دانستم. در سال های اخیر ، این راهی برای ارتباط با مشتریان و ایجاد روابط تجاری معنادار شده است. با این حال ، من بیشتر و بیشتر از “سر و صدای” آنلاین چه در زمینه تغذیه و چه در خارج از کشور آگاه شدم و نمی خواستم روی آن تأثیر منفی بگذارم.

من مدت کوتاهی را در فکر این بودم که چگونه می خواهم در اینترنت ظاهر شوم. از آنجا که رسانه های اجتماعی یک منبع مالی مهم یا منبع درآمد برای تجارت من نیست ، من خوش شانس بودم که وقت و مکان لازم برای فکر کردن را داشتم. این به این دلیل بود که برنامه من اخیراً بسیار شلوغ بوده است (بیشتر در مورد این در مقاله بعد!). خوشحالم که به ارسال مطالب به وبلاگم ، Twist & Sprout و کانالهای بعدی رسانه های اجتماعی خود ادامه می دهم. امیدوارم به گفتگوهای مهم در مورد سلامتی ، رفاه ، تغذیه و تغذیه ، از جمله برابری سلامت و عدالت غذایی ادامه دهم. همچنین امیدوارم با تغییر چشم انداز رسانه های اجتماعی و رشد من به عنوان یک شخص و عملاً ، محتوای من همچنان تکامل یابد.

بنابراین در حال حاضر برای برخی از به روز رسانی واقعی.

در ماه جولای ، من درهای فضای خصوصی خود را بستم. این واقعاً دردناک بود زیرا احساس می کرد پایان یک دوره است ، اما همچنین احساس تسکین بزرگ می کرد. این حس خوبی است که درها را در یک فصل ببندید و در فصل دیگر شروع کنید. من از راه دور کار می کنم و مشتریان را می بینم و سمینارهای آنلاین را از طریق Zoom / Skype انجام می دهم.

(عکس بالا نشان می دهد که من در یک روز بسیار گرم در حال حرکت هستم. یک روز دفتر خود را تمیز کردم و از حرکت به قسمت جدید احساس خوشبختی و هیجان کردم.)

من هنوز در مدرسه هستم ، بیشتر وقتم را می گیرم. باز هم ، این دلیل دیگری است که من از رسانه های اجتماعی استراحت می کنم. در ارتباط با مدرسه ، من چندین موقعیت مختلف داوطلبانه دارم ، به عنوان دستیار تحقیق کار می کنم و در سایر پروژه های تحقیقاتی و تغذیه فوق برنامه کار می کنم.

به عنوان یک یادداشت شخصی تر ، من با توجه به همه چیز ، بهار / پاییز فوق العاده ای داشتم. من تا آنجا که می توانستم زمان زیادی را در خارج از کشور گذراندم و با چند دوست “حباب” و شریک انتخابی خودم به برخی از سفرهای دیدنی کانو و دویدن آخر هفته رفتم. من و همسرم همچنین یک واحه مینی روباز در ایوان جلوی خانه خود ایجاد کردیم و یک باغ ظروف را تجربه کردیم که واقعاً سرگرم کننده بود. در واقع شادی زیادی (و کمی سبزیجات!) در طول بهار و اوایل پاییز برای من به ارمغان آورد.

در مورد مراحل بعدی ، من چند حوزه را در زیر لیست کرده ام:

مربیگری تغذیه 1: 1: همه جلسات اکنون از طریق Zoom ، FaceTime ، Skype یا تلفن آنلاین هستند. با خیال راحت بسته های ما را در اینجا بررسی کنید! همچنین می توانید برای ما ایمیلی به [email protected] ارسال کنید 🙂

سلامت محل کار: مجدداً ، تقریباً همه کارگاه ها از طریق Zoom ارائه می شوند و به صورت زنده ارائه می شوند. برنامه چالش 10 روزه ما نیز کاملاً مجازی است. اگر به خدمات بهداشتی محل کار علاقه دارید ، می توانید جزئیات را در اینجا پیدا کنید. در صورت تمایل برای نقل قول کامل به ما ایمیل بزنید [email protected]

وبلاگ + اینستاگرام: پست های وبلاگ با ترکیبی از دستور العمل ها ، مطالب آموزشی و پست های آموزنده ادامه خواهد یافت. پست های بعدی وبلاگ ارزشهای من را به عنوان یک متخصص تغذیه و یک دانشجوی مادام العمر منعکس می کند و طیف وسیعی از موضوعات را گرد هم می آورد. بحث بر تغذیه ، تغذیه ، پایداری ، سیستم های غذایی ، نابرابری در سلامت ، عدالت غذایی و تحقیقات تغذیه متمرکز خواهد بود.

خرید کنید: فروشگاه جایی است که من برنامه های غذایی و جزوات کوچک دستور العمل را می فروشم. من دائماً منابع خود را در اینجا به روز می کنم! اگر به دنبال چیز خاصی هستید به من اطلاع دهید 🙂

متشکرم که به روز رسانی کوچک من را خواندید! لطفاً اگر مقاله خاصی دارید که ممکن است مفید باشد ، به من اطلاع دهید و البته اگر سوالی داشتید به من اطلاع دهید!

– سارادیدگاهتان را بنویسید