سالم ترین سرویس تحویل غذا


خدمات سفارش غذا در حال تبدیل شدن به محبوبیت زیادی است و روشی راحت‌تر برای خوردن غذاهای سالم نسبت به غذا خوردن در بیرون از خانه است. در دوران تاریکی در آغاز هزاره، اگر یک سرویس غذا می خواستید، به آشپزخانه آنها می رفتید و غذای خود را کنار هم می گذاشتید یا آن را برمی داشتید، آنها آن را در آستانه شما نمی گذاشتند. به یاد دارم که دختر چهار ساله ام را در یک بعدازظهر یکشنبه به آشپزخانه غذا بردم و دستور العمل های نیمه آماده را آماده کردم. زمان در پانزده سال گذشته تغییر کرده است و گزینه های زیادی وجود دارد. چگونه می دانید کدام یک را انتخاب کنید؟

در اینجا مواردی وجود دارد که باید در خدمت شما جستجو کنید. سه نوع غذا وجود دارد که می توانید از نظر سهولت در تهیه آن سفارش دهید. اول، اگر دوست دارید غذای خود را مانند یک شام تلویزیونی در مایکروویو بپزید و یک غذای مغذی آماده در فر را انتخاب کنید، هنوز زمان دارید تا در اطراف بلوک قدم بزنید. اگر می‌خواهید بیشتر درگیر وعده‌های غذایی خود باشید، غذای آسان را انتخاب کنید. غذاهای از قبل بریده شده دارد و می توانید سرآشپز درونی خود را بیان کنید. در نهایت، نسخه کلاسیک را دریافت می کنید که نیاز به آماده سازی بیشتری دارد بدون نیاز به خرید مواد غذایی و برنامه ریزی دستور پخت.

عامل بعدی که باید در نظر بگیرید انتخاب بین خدمات ارگانیک یا سنتی و منوهای غذایی خاص مانند پالئو، کتو، وگان، بدون گلوتن و غیره است… اکثر خدمات در سراسر کشور در دسترس هستند، اما بررسی کنید که آیا آنها در منطقه شما در دسترس هستند یا خیر. اگر در هاوایی یا آلاسکا زندگی می کنید، تعداد زیادی در ایالت شما در دسترس نیستند.

در اینجا لیستی از ۱۰ سرویس ارائه شده است که بر اساس انواع وعده‌های غذایی سرو می‌کنند و اینکه آیا آنها ارگانیک هستند یا معمولی یا یک غذای خاص ارائه می‌دهند. لازم به ذکر است که من خدمات خاصی را تایید نمی کنم. سرآشپز سبز، مارتا، قاشق مارلی و هویج بنفش (غذاهای گیاهی) همگی غذاهای ارگانیک را برای تهیه به روش کلاسیک ارائه می دهند. Blue Apron و Sunbasket به ترتیب غذاهای سنتی و ارگانیک سرو می کنند، اما غذاهای آماده در فر، آسان برای تهیه و کلاسیک را ارائه می دهند. گوبل به‌خاطر وعده‌های غذایی خانوادگی و وعده‌های غذایی سخاوتمندانه‌اش معروف است، و Hello Fresh و Home Chef دارای رتبه بالایی هستند و طیفی از وعده‌های غذایی مقرون به صرفه را سرو می‌کنند. فاکتور برای آبمیوه های فشرده سرد و غذاهای آماده آن ها منحصر به فرد است. برای خلاصه به جدول زیر مراجعه کنید.

هزینه می تواند از ۵ تا ۱۲ دلار برای هر وعده غذایی متغیر باشد، اما به دنبال معاملات ثبت نامی باشید که در صورت خرید چندین سفارش یا سفارش بزرگتر، می توانید تا ۱۰۰ دلار پس انداز کنید. همچنین حداقل سفارشات و هزینه های حمل و نقل را بررسی کنید. اکنون آماده سفارش غذاهای سالم و متناسب با سبک زندگی شما هستید. فقط آستین ها را بالا بزنید، پیش بند بپوشید و بعد از سی تا چهل دقیقه شام ​​خواهید خورد. لذت بردن!

ارائه دهنده خدمات قیمت میانگین ارگانیک. آلی متمایز
پیش بند آبی – OPC ۷.۴۹ دلار جفت کردن شراب
عامل O ۱۱.۰۰ دلار س آب سرد فشرده و شات های سالم
سرآشپز سبز – سی ۱۰.۹۹ دلار س رژیم های غذایی خاص
گوبل – پ ۱۱.۹۹ دلار آمریکا وعده های غذایی سخاوتمندانه – مناسب خانواده
HelloFresh – PC ۴.۴۹ – ۹.۹۹ دلار رژیم های غذایی خاص
سرآشپز خانه – OPC ۶.۹۹ – ۹.۹۵ USD س رژیم های غذایی ویژه – کالری و کربوهیدرات آگاهانه – آگاهانه
مارتا و مارلی اسپون – سی ۶.۹۹ دلار آمریکا س رژیم های غذایی خاص
هویج بنفش – OC ۱۲ دلار س رژیم گیاهخواری
سبد آفتابی – OC ۸.۹۹ – ۱۰.۹۹ دلار س رژیم های غذایی خاص

O = فر آماده، P = آماده سازی آسان، C = کلاسیک

توسط: Jill Ratanavroux، RN، MSN، FNP-C

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر