سارینا در شورش کشته نشد


گزارش کردن صدای ایران به گزارش ایسنا، حسین فضلی هرکندی درباره جزئیات درگذشت سارینا اسماعیل زاده گفت: در اولین دقایق روز دوم مهرماه حوالی ساعت ۲۰ صبح طی تماس تلفنی با کلانتری ۱۴ رسالت کرج گزارشی منتشر شد. یک مورد سقوط از ارتفاع به قاضی وظیفه ناحیه یک کرج ارائه شد.
وی افزود: پس از دریافت این گزارش، بازرس دادسرای مذکور شخصاً در محل حادثه حضور یافت و با بررسی های اولیه مشخص شد جسد متعلق به دختر نوجوانی حدود ۱۶ ساله است که در ورودی محل حادثه قرار داشت. پارکینگ عقب ساختمان جنب منزل مادربزرگ متوفی عظیمیه کرج. .
رئیس کل دادگستری استان البرز با اشاره به اینکه تحقیقات مقدماتی در این خصوص بلافاصله توسط بازپرس از افسر کلانتری مادر و مادربزرگ متوفی آغاز شد، اظهار داشت: با بررسی های اولیه مشخص شد متوفی که در همان شبی که در خانه مادربزرگش با مادرش کشته شد، از پله‌های خانه مادربزرگش به پشت بام طبقه پنجم رسید و از آنجا پس از ورود به پشت بام همسایه، به پایین پرید و خودکشی کرد. تحقیقات اولیه
وی با بیان اینکه در تحقیقات از مادرش مشخص شد متوفی سابقه خودکشی ناموفق با مصرف قرص داشته است، خاطرنشان کرد: پلیس نیز با تماس یکی از همسایه ها مبنی بر سقوط از ارتفاع به محل مراجعه و مشخص شد. با حضور اورژانس وی متأسفانه از دنیا رفته است.
فادلی هرکندی در ادامه به گزارش پزشکی قانونی در این خصوص اشاره کرد و گفت: بر اساس این گزارش علت فوت شوک ناشی از ضربه و به دنبال آن جراحات متعدد و شکستگی و خونریزی ناشی از سقوط از ارتفاع بوده است.
رئیس کل دادگستری استان البرز با بیان اینکه منطقه محل وقوع این حادثه یکی از مناطق بدون اغتشاش کرج بوده و ادعاهای مطرح شده درباره متوفی در برخی رسانه های معاند کذب است، یادآور شد: خانواده متوفی از جمله وی. مادر، برادر و دایی نیز با حضور در شعبه سیزدهم بازپرسی دادسرای ناحیه یک کرج از انتشار این اخبار کذب ابراز ناراحتی کرده و خواستار تکذیب آن شدند.