زوج جوان دستگیر شده بحث ها را در مورد فحشا و فساد دوباره زنده کردندتاریخ انتشار: تغییر کرد:

دستگیری یک زوج جوان در تایلند خشم مردم را برانگیخته است و اگرچه این امر در این کشور همه گیر است ، اما هنوز رسماً بحث بر سر فحشاء غیرقانونی را احیا می کند. این زوج جوان دستگیر شده کیست و متهم به چه چیزی هستند؟

از خبرنگار ما در بانکوک ،

نونگ خای نائو ، بازیگر 19 ساله صحنه ای که در اصل به خانم تخم مرغ فاسد معروف بود ، به همراه دوست پسر 20 ساله اش به دلیل ساختن فیلم های پورنو آماتور بارگذاری شده در پلتفرم پولی Onlyfans ، که به آنها امکان پخش محتوای باز را می دهد ، دستگیر شدند. درصد درآمد اشتراک.

با این حال ، در تایلند ، همانطور که رئیس اداره جرایم رایانه ای یادآور شد ، انتشار محتوای پورنوگرافی در اینترنت ، که نوعی قاچاق جنسی تلقی می شود ، به شدت ممنوع است. دو مرد جوان می توانند تا سه سال زندان و جریمه تا 1500 یورو برای “خسارت معنوی” محکوم شوند.

حمایت گسترده از زوج جوان

بسیاری از تایلندی ها ، به ویژه کاربران اینترنت ، از حمایت از این زوج جوان دریغ نکردند. دستگیر شد ” دو رو »« گفتن »« تمسخر “در شبکه ها ، آنها به صورت دسته جمعی زیر پرچم بسیج شدند” دلتنگ تخم مرغ گندیده “حمایت غیرمنتظره از رسانه های سنتی: یکی از کانال های تلویزیونی اصلی پادشاهی برنامه ویژه ای در این زمینه اختصاص داده است:” آیا آنها واقعاً جنایتکار هستند؟ »

واقعیت های تکان دهنده در همه جا تجارت جنسی در تایلند و به گفته فعالان ، وضعیت قانون به نفع چندین افسر پلیس فاسد است که برای بستن چشمان خود رشوه می گیرند و زنان را تضعیف می کنند. به رحمت آنها علاوه بر این ، بسیاری از آنها مفتخر هستند که اگر کی نائو دستگیر شود ، بدون شک تجارت او رونق می گیرد و در مدت سه ماه بدون پرداخت هیچ کس به کسی حدود 25000 یورو درآمد کسب می کند. خشم از اولویت های پلیس است و تایلندی ها مجازات نکردن را به جنایت یا فساد به هیجان این داستان پورنو آنلاین تشبیه می کنند.

ما در مورد آزادی های فردی صحبت می کنیم

سرانجام ، این شکایت به بحث آزادی های فردی توسط جنبش دموکراسی خواه اضافه شد ، که به دنبال تصاحب شغل و تبدیل زن جوان به نمادی است: نمادی از عقب ماندگی دولت کنونی ، از سربازان سابق. سن بازنشستگی برای بسیاری با توجه به آزادی های فردی.

همچنین گوش دادن به: تایلند: از سرگیری تظاهرات حامی دموکراسی

یک روز پس از دستگیری این دو جوان ، حدود 50 فعال دموکراسی خواه در مقابل کلانتری حاضر شدند و خواستار آزادی آنها با قرار وثیقه شدند. خای نائو ، دانشجوی حقوق که تا آن زمان هیچ تعهد سیاسی نداشت ، می گوید که اکنون آن را می خواهد. ” از تحصیلات خود برای بهبود قوانین در تایلند استفاده کنید ».

دیدگاهتان را بنویسید