[ رژیم کانادایی ] دانستن بهتر از کانادایی بودن


طبق معمول ، دست به غذا زدم و منتظر ماندم تا غذا بیاید و مورد حمله قرار گیرد. من یک لیوان آب سیب هویج با یک فنجان ماست دیدم. نشست و به آنها نگاه کرد. به پسر عمویم زنگ می زنم. انگار منتظر اجازه بود تا افطار کند. اما او در واقع منتظر شام با برنج بود که شوید چرب و فلفل چیلی بود.

تعجب کردم که چرا می خواهد آب سیب هویج رازیانه بخورد؟ وجه اشتراک آنها چیست؟ بعد با خودم گفتم چی داری؟ واله…

خلاصه اینکه خیلی گرسنه بودم. بشقابم را با پلو پر کردم و دیدم در یک کاسه رازیانه فرو می رود ، دو فنجان آب سیب و هویج ریخته و روی زمین می گذارم. دو فنجان می خورد و روی زمین می گذارد.

نمی توانستم تحمل کنم. هنگام غذا خوردن ، از او پرسیدم چرا غذا نمی خورد.

او گفت: “نمی توانم ،” انگار صدایش از ته چاه می آمد. در چهارمین روز رژیم غذایی ، باید فقط آب میوه و ماست بخورم.

“نهااااااار؟” بعد گفتم انشاءالله صبحانه خوبی خوردی؟

گفت دید. یک فنجان قهوه ، یک حبه قند و یک تکه نان تست.

کم کم نگرانش شدم. خوب الان گفتم؟

او گفت بله.

من هم در ذهنم گفتم واضح است که چهره شما که از نظر رنگ سال متمایز است بهتر از زرد است.

به طور خلاصه ، من فهمیدم که پسر عموی من توسط رژیم اسیر شده است و او کانادایی تبار است. جالب اینجاست که او می داند رژیم کانادایی رژیم بسیار سختی است که بسیاری از کارشناسان آن را دوست ندارند ، اما می گوید من چاره دیگری ندارم و باید قبل از عید قربان وزن کم کنم. ضرب المثل “مرا بکش و زیبا کن” در اینجا پاسخ می دهد.

کسی نیست که به او بگوید ، مرد چاق من ، شما 30 سال برای این همه شکوه و چربی کار کرده اید ، اکنون 15 روز گذشته است ، رژیم کانادا همه چیز را می سوزاند ، درست است؟ !!!

رژیم کانادا از ما چه می خواهد؟

او می گوید با رژیم 15 روزه کانادایی به وزن ایده آل خود می رسد. و در میان کسانی که می خواهند وزن خود را در اسرع وقت کاهش دهند ، طرفداران این رژیم هستند.

وقتی رژیم روزانه خود را دیدم ، تا جایی که می توانستم غذا خوردم ، اما احساس ضعف کردم. آنها برنامه را بسیار جدی و وحشیانه نوشتند. ویل واقعاً می خواهد شما به آن وفادار بمانید.

صبحانه فقط شامل قهوه یا چای با یک حبه قند است. یک روز به او غذا می دهند و نان تست به آن اضافه می کنند. شخصاً احساس نمی کنم از یک بسته پر شده ام.

برای شام ، نیمی از سینه مرغ به صورت آب پز خورده می شود یا با کاهو و آب لیمو سرخ می شود. بیشتر شبیه یک میان وعده است. بعضی روزها باید یک یا دو تخم مرغ آب پز ، ماهی کبابی یا چند لایه سوسیس بخورید.

برای خوردن 300 گرم گوشت یا مرغ آب پز یا فقط سالاد کرفس و کلم و سس آب لیمو ، پوره رژیمی ، هویج و تخم مرغ آب پز.

نکته ای که توجه من را به خود جلب کرد این بود که اگر امشب به شما اجازه خوردن گوشت آب پز داده شد ، شب دیگر محکوم به خوردن سالاد کرفس هستید. انگار یک شب می خواهد یک خواب راحت به شما بدهد. فقط با آب لیمو اصرار کنید. به این فشار می گویند.

برای من شکنجه به نظر می رسد ، اما دختر عمه جان مجبور بود دستورات رژیم کانادا را به مدت 12 روز بپذیرد و از آن اطاعت کند ، و به مدت 3 روز ، همانطور که می گویند ، او باید رژیم تثبیت کننده داشته باشد.

مخالفان این رژیم بسیار کمتر از حامیان خود هستند. این بدان معناست که تعداد آنها بیشتر است. این نیز برای من منطقی به نظر می رسد.

قوانین رژیم دیکتاتوری کانادا (رفتار خود را ببینید)

در این حالت قوانین زیادی وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنید عصبانی می شوید.

اگر در یک لحظه شیطان به طور تصادفی به شما برخورد کرد یا فراموش کردید که رژیم دارید ، یک تکه شکلات بخورید که در رژیم غذایی شما وجود ندارد ، از رژیم کانادا اخراج شده اید و از آن به بعد اخراج می شوید تا فکر کنید رفتار اشتباه شما شما حق دارید دو ماه وارد شوید زمین ندارید (نمی دانم چرا رهبر کره شمالی جلوی چشم من آمد).

تنقلات ممنوع است. (من با تنقلات زندگی می کنم).

الکل T ، شیرینی ، روغن ، سس ، قند ، کربوهیدرات ، چربی ، غلات ، ممنوعیت.

عمدا یا ناخواسته در رژیم غذایی روزانه خود دخالت نکنید.

یک قاعده خوب این است که اجازه دهید تا هر مقدار که می خواهید آب بنوشید. (مردم می دانند که مردم در خوردن آب تنبل هستند. نه ، خدا نکند ، شیر آب را ببندیم).

یک قانون خوب دیگر این است که افراد مبتلا به فشار خون بالا ، بیماری قلبی ، زخم معده و سایر بیماری ها وارد رژیم کانادا نشوند. (از دست ندید)

حیوانات خانگی رژیم غذایی کانادایی در آبهای اقیانوس اطلس شنا می کنند

داشتن رژیم غذایی منظم و دقیق بسیار خوب است و این موضوع در این رژیم رعایت می شود (البته بسیار سخت گیر است ، کمی کشش بد نیست). اما به طور منظم و دقیق به شما می گوید که چه چیزی بخورید. با این حال ، محتوای این غذاها اصولی و منطقی نیست. وقتی جزئیات را می خوانید ، قلب شما با دستگاه پخت مناسب می تپد.

  • ابتدا کربوهیدرات ها و چربی ها به طور کامل از غذا حذف می شوند. دو منبع اصلی انرژی بدن نادیده گرفته می شود و هیچ منطقی در پشت آن وجود ندارد. خبری از میوه نیست. البته ، در وسط فسیل های ما در روز چهارم ، آب هویج را بردارید.
  • در این حالت صبح ، وعده این مهم ، پادشاه وعده ها ، به راحتی نادیده گرفته می شود. آیا کلمه ای که متابولیسم بدن را آغاز می کند با یک حبه قند و یک فنجان قهوه برآورده می شود؟!
  • این رژیم غذایی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن را تأمین نمی کند. به عنوان مثال ، بدن دچار کمبود شدید ویتامین B است که هیچ تاثیری جز ریزش مو ندارد. نه وزن کم می کنید ، نه به زودی لاغر می شوید.
  • کلا چند سالتونه؟ کالری مورد نیاز روزانه شما را در نظر نمی گیرد. رژیم جدی توسط مردم نوشته شده است. صرف نظر از جنسیت؟ آیا آنها جوان هستند یا نه؟ چند کالری در روز نیاز دارید؟ وزن آنها اکنون چقدر است و می خواهند به چه وزنی برسند؟ برای همه دستور العمل بنویسید.

حداکثر مقدار کالری که این رژیم به بدن می رساند 600-800 کالری است. افراد بسته به سن و وضعیت جسمانی خود به کالری بیشتری نیاز دارند. اگر با همان 600-800 کالری مصرف کنید ، خیلی سریع ضرر خواهید کرد.

  • و یکی دیگر از اشکالات مهم تفاوت کالری وعده های روزانه این رژیم است. یک روز وعده غذایی پرکالری ، روز دیگر کالری کم. این نوسانات تأثیر بدی بر بدن می گذارد.
  • یکی از اثرات منفی این رژیم در طول روز شدت گرسنگی است که به طرز عجیبی بر روحیه ، تمرکز و بهره وری تأثیر می گذارد. این پسر عموی زشت و سرزنده من تبدیل به یک عروسک زرد رنگ شد که به نظر می رسید او را به طور تصادفی در لباس های رنگارنگ در ماشین لباسشویی انداخته است. ضعیف و زرد و چروکیده. اعصاب بسته را نمی توان به مدت 3 دقیقه با عسل خورد.
  • از دست دادن عضلات یکی دیگر از موارد ناپسندی است که در این رژیم اتفاق می افتد. با مشاهده کاهش وزن ، بدن برای یک روز چربی جمع می کند و ماهیچه های ضعیف را برای انرژی می سوزاند. و هنگامی که رژیم غذایی پاسخ نمی دهد ، وزن اضافی همراه با ماهیچه باز نمی گردد. زیرا چربی ها شما را با اشتیاق در آغوش می گیرند. چربی های سرسخت ، به ویژه در اطراف شکم.
  • کاهش سریع وزن همچنین با از دست دادن مقدار زیادی آب بینابینی بدن همراه است. این به خودی خود دسته ای دیگر از دسته ها مانند سردرد ، سرگیجه و تار شدن را مشاهده می کند و در نتیجه باعث ایجاد عوارض جانبی در آب می شود.
  • به گفته پسر عموی من ، تمرینات و ورزش هایی برای این دوره وجود داشت. اما او آنقدر بی روح بود که علاوه بر تمرین ، کارهای روزانه خود را با درد انجام می داد.
  • هرجا به این رژیم نگاه می کنم ، هیچ پایه علمی نمی بینم. آیا توسعه دهندگان و تمرین کنندگان این رژیم کانادایی ، که والدین آنها کانادایی نیستند ، فکر نمی کردند که کاهش وزن غیرطبیعی که در 15 روز رخ می دهد ، در همان 15 روز برمی گردد؟!

در نهایت ، ما آخرین کلمه را می گوییم:

اگرچه در مورد معایب و ضررهای این رژیم صحبت های زیادی شده است ، اما بسیاری معتقد بودند که این رژیم اجرا می شود و موفق خواهد بود. عوامل زیادی می توانند در این موفقیت نقش داشته باشند و دلیل خوبی برای اثبات خوب بودن این رژیم نیست. این افراد می توانند شرایط فیزیکی مناسبی برای تحمل این 15 روز داشته باشند ، و آنها به این 15 روز محدود شدند و سپس به رژیم غذایی معمولی روی آوردند.

اما در اصل ، افراد این رژیم زمان زیادی را برای رسیدگی به ضررهای آن صرف نمی کنند. بنابراین ، بهتر است به علم ضعیف کودک تکیه کرده و از روش ها و تکنیک های مورد تایید علم پیروی کنید. متخصصان می توانند روزی با سالها کار و تغذیه سبک به شما کمک کنند. باور داشته باشید که برای هرگونه تغییر در شیوه زندگی شما ، او بسته به شرایط جسمانی شما توصیه هایی را برای کاهش وزن یا حتی افزایش وزن به شما ارائه می دهد.

هر چه کاهش وزن کندتر و اصولی تر باشد ، ثبات آن بیشتر است. و برای کاهش وزن اساسی ، تحریک مرکز فرماندهی گرسنگی در مغز شما دیگر راه حل نیست. علاوه بر ارائه رژیم غذایی سالم و منطقی با تنقلات خوب برای بدن ، باید تمرینات لازم و اساسی را زیر نظر مربی انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. اجازه دهید خیال شما را راحت کنم: رژیم بدون سلامتی شما را سالم نمی کند.

حالا می توانید از خودتان بگویید؟ آیا حاضرید بدن خود را به خطر بیندازید تا در خانواده خود خوب به نظر برسید؟ نظر شما در مورد رژیم کانادا چیست؟ آیا تجربه کرده اید؟ اگر فکر می کنید من اشتباه می کنم ، خوشحالم که اشتباه کردم. منتظر پیام شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید