روش های کاهش وزن سریع


آره. در این مقاله در مورد کاهش وزن طبیعی صحبت می کنیم. تغییرات کوچک در سبک زندگی می تواند به کاهش وزن مداوم کمک کند.

۱. بشقاب های کوچک

کاهش وزن فوق العاده کیلویی
ترفندهای سریع برای کاهش وزن

چندین مطالعه تحقیقاتی ثابت کرده اند که افرادی که از بشقاب کوچک استفاده می کنند به راحتی وزن کم می کنند. دفعه بعد که برای ناهار/شام می نشینید، حتما از کوچک ترین بشقاب های ممکن استفاده کنید. این باعث کاهش پرخوری می شود.

۲. در یک سالاد سبزی افراط کنید

سالاد سبزیجات

بشقاب خود را پر از سبزیجات برگ سبز و سالادهایی مانند خیار، هویج، بروکلی و غیره کنید. فیبر بیشتر باعث کاهش جذب سریع و بهبود سطح کلسترول می شود.

حاوی کالری کمتری است و به کاهش وزن کمک می کند.

۳. اشتیاق خود را کنترل کنید

ولع در مقابل گرسنگی

در وسط غذا به مدت ۳۰ ثانیه استراحت کنید و سپس از خود بپرسید: “آیا من واقعا گرسنه هستم؟” مهم است که بین ولع غذا و گرسنگی تفاوت قائل شوید. این شعار گورو برای موفق ترین راه حل های کاهش وزن است.

۴. مصرف شکر را کاهش دهید

قندها را کاهش دهید

برخی از هندی ها عادت دارند چند بار در روز چای یا نوشابه می نوشند. حداقل یک قاشق غذاخوری شکر را در هر روز برای مواد غذایی مانند تهیه چای یا قهوه کاهش دهید. کربوهیدرات های کاهش یافته بهترین گزینه برای کاهش وزن خواهد بود.

۵. قانون ۵ دقیقه به ۱ ساعت

قانون ۵ دقیقه به ۱ ساعت

این فرمول شامل ۶ دقیقه ورزش، پیاده روی سریع یا تمرینات روی میز اداری مانند حرکات کششی، پیاده روی در شیب مطب یا نوشیدن یک لیوان آب است.

این به شما کمک می کند متابولیسم خود را افزایش دهید و استفاده از کالری را در سطح سلولی بدن انسان بهبود بخشید.

کاهش وزن برای افرادی که از کمبود زمان برای یک برنامه کاری خاص شکایت دارند به راحتی قابل دستیابی است. مراجعه کنندگان اداری

۶. آب

آب برای کاهش وزن

نوشیدن آب کافی میل غیرضروری به نوشیدنی های شیرین و کالری های هدر رفته را کاهش می دهد. ۲ تا ۴ لیتر آب می تواند ساده ترین کار بدون تلاش زیاد باشد.

۷. تجهیزات بدنسازی

نوارهای تناسب اندام برای کاهش وزن سریع

نوارهای تناسب اندام، گام شمارهای موبایل و برنامه های یادداشت غذایی Food Log منبع ثابتی از انگیزه برای تسریع سفر کاهش وزن شما هستند. اگر ۵ کیلوگرم وزن کم کردید، برای خودتان یک جفت کفش یا لباس ورزشی جدید بخرید تا ذهن خود را برای ظاهر کاملاً اصلاح شده جدید تقویت کنید.

مرکز کاهش وزن سورت

چاقی چاقی در بیمارستان Kiran Surat، گجرات، زنجیره اصلی بیمارستان‌های هند برای کمپین‌های آگاهی کاهش وزن و بزرگترین مرکز جراحی چاقی در گجرات جنوبی است.

این مقاله توسط دکتر دارمش دانانی و دکتر شنتان بی پاتل که دو نفر از برترین متخصصان کاهش وزن و پیشگامان جراحی چاقی در گجرات هند هستند نوشته شده است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر