روایت امام جماعت اصفهان از حادثه خیانت ایشان / خدا را شکر که به خیر گذشتگزارش کردن صدای ایرانحجت الاسلام سید محسن اخوان. امام جماعت مسجد بقیه الله اصفهان که روز گذشته با موتورسیکلت مورد اصابت قرار گرفت، عصر امروز در جمع خبرنگاران درباره ماهیت این حادثه گفت: دیروز بعد از اقامه نماز صبح متوجه حضور یک موتورسوار شدم اما طبق معمول به سمت خانه حرکت کرد و از خودرو خارج شد. جلوی خانه. پیاده شدم و وقتی به خانه رسیدم متوجه شدم همان موتورسوار دنبالم می آید و سر خیابان ایستاده و مرا صدا می کند.

خداروشکر به خیر گذشت

وی افزود: وقتی آن فرد با من تماس گرفت فکر کردم سوال یا موضوع خاصی دارد که می خواهد بپرسد به همین دلیل به سمت او رفتم اما او بلافاصله اسلحه را به سمت من کشید و تیراندازی کرد. من هم در آن لحظه دنبال پناه بودم و خدا را شکر به خیر گذشت.

ضارب در حال حاضر متواری است

امام جماعت مسجد بقیه الله اصفهان درباره سرنوشت ضارب گفت: ضارب در حال حاضر متواری است و مسئولان برای دستگیری وی تلاش می کنند و امیدوارم به زودی دستگیر شود.

وی در ادامه از سلامت کامل خود خبر داد و گفت: خوشبختانه در سلامت کامل به سر می برم و پس از اتفاقی که دیروز رخ داد با فضل الهی، دعای همه عزیزان و تلاش کادر درمانی در سلامت کامل به سر می برم. زندگی عادی سرم شلوغه