راهنمای مدیتیشن برای زمانهای نامحدود – سلامت ارین هولتمن در مورد همه راه هایی که می توانیم از سیستم ایمنی بدن خود حمایت کنیم صحبت می کنم – یکی از بهترین راه ها این است که پاسخ استرس خود را کاهش دهیم.

اینها زمانهای نامحدود هستند. عدم قطعیت می تواند بسیار نگران کننده باشد.

آنچه من امیدوارم با این مدیتیشن انجام دهم این است که به این زمانهای نامعلوم بازگردم ، سیستم خود را آرام کنم ، خود را آرام کنم ، منبعی را به شما ارائه دهم که بفهمد شما در امان هستید و درمانی وجود دارد.

این ابزاری است که من برای درمان خودم (روحی ، احساسی و جسمی) استفاده می کنم و خوشحال می شوم آن را با شما به اشتراک بگذارم.

من پیشنهاد می کنم هر روز زمانی را برای هرگونه کار مدیتیشن یا تمرکز حواس اختصاص دهید. برای ذهن خود شما ، اما همچنین به این دلیل که ما می خواهیم سیستم ایمنی بدن ما کار خود را انجام دهد و کار خود را به خوبی انجام دهد ، ما باید از سلامت روان خود حمایت کنیم.

من این مدیتیشن را به عنوان یک قسمت پادکست به اشتراک گذاشتم تا بتواند راه دور را طی کند. لطفاً در صورت تمایل آن را با هرکسی که ممکن است از آن سود ببرد به اشتراک بگذارید.

اگر احساس می کنید بی ارتباط ، بی اساس ، با اعتماد به نفس و ترس هستید … این 25 دقیقه برای شما مناسب است.دیدگاهتان را بنویسید