دیروز در اردبیل چه خبر بود؟ علت فوت اسرا پناهی چه بود؟


علت فوت اسرا پناهی چه بود؟

پس از اعلام روز پنج شنبه مدارس تعطیل و دانش‌آموزی در مدارس نبوده که مورد حمله قرار می‌گیرد، خانواده دختر فوت شده به نام «اسرا پناهی» نیز اعلام کرد که این دختر چندی پیش به دلیل بیماری قلبی و در خواب فوت کرده است. در نهایت با وجود فراخوان متعدد ضدانقلاب برای به آشوب کشاندن اردبیل تنها چند تجمع در برخی از نقاط اردبیل برگزار شد.

عموی اسرای پناهی، دختری که شبکه‌های معاند مدعی فوت او در مدرسه اردبیل بودند، گفت: این حادثه‌ای که برای برادرزاده من اسرای پناهی رخ داده در فضای مجازی رسانه‌ای کردند.

از مردم خواهش می کنم چرا می کنند را جای ما بگذارند، اما در فضای مجازی در این شرایط با احساسات ما بازی می کنند. برادر من یک ماه پیش فوت کرده بود و دخترش هم ناراحتی مادرزادی بیماری قبلی داشت.

سه شب پیش ساعت ۱۲:۳۰ بامداد حال اسرا خراب شد و با آمبولانس به بیمارستان انتقال داده شد و در آنجا فوت کرد: این موضوع به هیچ تجمع و شورشی ربط ندارد. خواهش می کنم این کارهایشان را تمام کنند. اولا بخاطر خدا و بعدش ما درک کنند.

خواهشم این است که این کارها را ادامه نمی دهند، خانواده ما و بچه های ما اصلاً به این مسائل مربوط نمی شوند. اسرا بیماری مادرزادی داشت و در بیمارستان فوت کرد. خواهش ما این است که این کارها را تمام کنند

برگرفته از تسنیم