دکتر اورتیز از یک متخصص تغذیه بازدید می کند


هنگامی که شما در حال بررسی جراحی چاقی هستید، احتمالاً سوالات زیادی در مورد این فرآیند خواهید داشت. دکتر اورتیز اخیراً در پادکست دکتر رژیم غذایی برای بحث در مورد جراحی چاقی شرکت کرد. دکتر اورتیز یکی از متخصصان برجسته در جراحی چاقی است و شبکه دکتر رژیم غذایی اطلاعات بی طرفانه و مبتنی بر شواهد و همچنین ابزارهای رایگان و الهام بخش را برای کمک به بهبود سلامت شما ارائه می دهد.

مرکز مانیتورینگ چاقی فناوری فراتر از استانداردهای آمریکایی و تیمی از متخصصان با بیش از ۵۰ سال تجربه ترکیبی و ۲۵۰۰۰ جراحی چاقی موفق را ارائه می دهد. هنگامی که بیماران برای جراحی چاقی به مرکز کنترل چاقی مراجعه می کنند، می توانند مطمئن باشند که مراقبت های برتر را در یک محیط بسیار تخصصی و متناسب با نیازهای خود دریافت خواهند کرد.

پادکست کامل را می توانید در زیر مشاهده کنید:

سیر تکاملی جراحی کاهش وزن در ۲۵ سال

دکتر اورتیز، یکی از پیشگامان جراحی کاهش وزن، درباره چگونگی تغییر روش ها در چند سال گذشته صحبت کرد. بیست و پنج سال پیش، جراحی چاقی به عنوان آخرین روش و بالقوه خطرناک در نظر گرفته شد که توسط بسیاری از متخصصان پزشکی رد شد.

این به دلیل پیشرفت در ایمنی، نوآوری هایی مانند جراحی لاپاراسکوپی و مطالعاتی که اثربخشی جراحی چاقی را نشان می دهد، تغییر کرده است. چیزی که تغییر کرده است این است که ما بیشتر در مورد خطرناک بودن چاقی درک می کنیم. جراحی چاقی / متابولیک اکنون می تواند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری از بیماری های مرتبط با چاقی مانند بیماری قلبی، دیابت و فشار خون بالا در نظر گرفته شود. نوآوری مهم دیگری که دکتر اورتیز به آن اشاره کرد این است که جراحی در حال حاضر با تغییرات رژیم غذایی و سبک زندگی ترکیب شده است که اثرات جراحی را ایمن و بهبود می بخشد.

تداخل بین جراحی، شیوه زندگی و داروها

جراحی، شیوه زندگی و داروها می توانند با هم کار کنند. با این حال، مطالعات نشان داده اند که جراحی چاقی ثابت ترین “درمان” برای سندرم متابولیک است. فردی که سبک زندگی خود را تغییر نمی دهد یا نمی تواند یا در حال حاضر در معرض خطر ابتلا به بیماری قلبی عروقی است، می تواند بیشترین سود را از مداخله جراحی ببرد. میزبان و دکتر اورتیز همچنین در مورد اینکه بسیاری از مشتریان OCC واجد شرایط بیمه برای پرداخت هزینه عمل خود نیستند، بحث کردند.

تغییرات مثبت هورمونی ناشی از جراحی مزیت دیگری است که از طریق رژیم غذایی و ورزش حاصل نمی شود.

نحوه تصمیم گیری در مورد نوع عمل جراحی

دکتر اورتیز و تیم او در OCC پیشگام روش IGS Enhanced Gastric Sleeve® به عنوان یکی از ایمن ترین و موثرترین روش های چاقی موجود هستند. در حالی که جراحی های مختلفی وجود دارد و هر مورد منحصر به فرد است، دکتر اورتیز اغلب IGS را توصیه می کند. IGS بهترین نتایج را ایجاد می کند و کم تهاجمی ترین روش با کمترین خطر عوارض است.

در حالی که دکتر اورتیز مسلماً نسبت به روش‌های IGS Improved Gastric Sleeve® تعصب دارد، او در نهایت به بیمار گوش می‌دهد. با این حال، او به آنها هشدار می دهد که برخی از جراحی ها عوارض جانبی خاص خود را دارند. روش باند معده سریع و آسان است، اما کمترین نتیجه کاهش وزن را نیز به همراه دارد و اغلب مستعد شکست است. همچنین روش های جراحی گسترده ای وجود دارد که شامل تغییر مسیر کل دستگاه گوارش است. در حالی که اینها منجر به کاهش وزن قابل توجهی می شود، بالاترین خطر عوارض و سوء تغذیه را دارند. IGS Improved Gastric Sleeve® بسیاری از این نگرانی ها را کاهش می دهد. این کم تهاجمی است و کمترین میزان عوارض و شکست را در مقالات منتشر شده دارد.

مشاور ارشد جراح چاقی با یک بیمار در تیجوانا، MX

آینده خدمات کاهش وزن

دکتر می گوید. Ortiz آینده خدمات کاهش وزن این است که جراحی برای بسیاری از بیماران در دسترس، موفقیت آمیز و مقرون به صرفه باشد. همچنین، حسابرسی در حال افزایش است. ۳۰ درصد از جراحی های انجام شده در یک مرکز ارتوپدی، تجدید نظر در جراحی های قبلی، اغلب باند معده است. با پیشرفت روش IGS Improved Gastric Sleeve®، بسیاری از مشتریان برای بازگرداندن روش‌های قدیمی آستین به اینجا می‌آیند. دکتر اورتیز مبتکر جراحی تجدید نظر است و اغلب بیماران پس از انجام روش های ناموفق پزشکان دیگر برای دریافت مجدد مراجعه می کنند.

آینده به جای حل مشکل، «آنچه باعث مشکل می شود» است. دکتر اورتیز هشدار می دهد که بسیاری از جراحان فقط کاهش وزن کلی را در نظر می گیرند که اغلب به بهای سلامت و رفاه بیماران تمام می شود. دکتر اورتیز معتقد است که تغییرات هدفمند سبک زندگی همراه با جراحی بهترین راه برای دستیابی به نتایج طولانی مدت و پایدار است. دکتر اورتیز و تیم او در OCC یک برنامه پنج ساله پس از عمل را با چک کردن ها و استانداردها ارائه می دهند تا اطمینان حاصل شود که بیماران سالم و در مسیر کاهش وزن و سلامت پایدار هستند.

آیا جراحی چاقی برای شما مناسب است؟

اگر از اضافه وزن، دیابت، فشار خون بالا، بیماری قلبی یا هر یک از ده ها مشکل ناشی از سندرم متابولیک رنج می برید، خدمات کاهش وزن مرکز کنترل چاقی ممکن است برای شما مناسب باشد. مرکز کنترل چاقی دارای بالاترین استانداردهای ایمنی است و دارای گواهینامه مرکز عالی در جراحی چاقی و متابولیک است. ما همچنین مهر طلایی JCI را داریم، نامی که جراحان زیادی در ایالات متحده ندارند.

ما بیش از ۲۵۰۰۰ عمل جراحی موفق و کمترین میزان عوارض ثبت شده را داریم. خدمات کامل ما از زمان رزرو تا یک عمر پس از آن با شما کار می کند. وقتی به مرکز کنترل چاقی می‌آیید، برای مادام العمر عضوی از #OCCFamily می‌شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات یا جراحی کاهش وزن ما در مکزیک، امروز با دفتر ما تماس بگیرید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر