دولت نه قصد ورود به عرصه فنی فوتبال را دارد و نه قصدی داردگزارش کردن صدای ایراناز شهرستان خبر، علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت در خصوص اظهارات خداداد عزیزی بازیکن سابق تیم ملی که دولت را به درخواست تغییر سرمربی تیم ملی متهم کرده بود، گفت: سرپرست سابق تیم ملی فدراسیون فوتبال و رئیس فعلی آن از دولت خواستند از تیم ملی حمایت کنند. آنها داشتند. طبیعتا پیروزی تیم ملی برای همه ایرانیان اعم از دولت و شهروندان مهم است.

وی افزود: دولت پیش از این اعلام کرده و اکنون نیز اعلام می کند که آماده حمایت از تیم ملی برای رفع مشکلات پیش روی این تیم از جمله بازی های تدارکاتی، سفرهای مورد نیاز و اردوهای تدارکاتی است. در همین راستا جلسه بررسی راهکارهای حمایت از تیم ملی فوتبال برگزار شد.

سخنگوی دولت تصریح کرد: دولت در حوزه فنی فوتبال نه ورودی دارد و نه زمانی برای آن. زیرا با مشکلات و دغدغه های فراوانی به ویژه اقتصادی مردم مواجه است. نمی دانم این ادعا از کجا آمده است!؟

بهادری جهرمی تصریح کرد: یک نکته کلیدی وجود دارد که اقشار مختلف مردم نکات و دغدغه های خود را در قالب نامه، ارجاع یا ملاقات شخصی با من مطرح می کنند و همچنین با رئیس و رئیس فدراسیون فوتبال و وزیر فوتبال دیدار کردم. ورزش ها. من این نگرانی ها را منتقل کرده ام. به همین دلیل وزیر ورزش به جلسه ای در کمپ تیم ملی رفت و با رئیس فدراسیون فوتبال جلسه ای داشت تا در صورت نیاز به حمایت دولت، این حمایت ها انجام شود.

دولت نه قصد ورود به عرصه فنی فوتبال را دارد و نه قصدی دارد

رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در پایان تصریح کرد: دولت نه قصد ورود به عرصه فنی فوتبال را دارد و نه فرصتی برای ورود به این عرصه دارد. موضوع این است که حل مشکلات تیم ملی به ویژه حمایت های مالی یا رایزنی های بین المللی در زمینه بازی های تدارکاتی نیز مطرح شد که کشورهای هدف برای انجام این بازی ها باید توسط تیم ملی و فدراسیون فوتبال انتخاب شود. و دولت نیز در این زمینه دخالت می کند. ندارد.