ده چیزی که من عاشق تابستان هستم – و دستور غذای ساده و خوشمزه من برای گواکامول!


سوزان فلمینگ

توسط سوزان فلمینگ

از آنجایی که روز یادبود پایان طراوت بهاری بهار بود، خورشید تپنده ماه های میانی بسیار بی امان بوده است. ما که از تابستان متنفریم چیزهای زیادی برای ترس داشته ایم. ازدحام جمعیت، گرمای داغ و قبض های نجومی برق تنها آغاز راه است.

با این حال، تابستان خالی از جذابیت نیست. آب‌های گرم و شفاف، آسمان آبی و بدون ابر، خورشیدی طلایی و درخشان در پس زمینه‌ای از فضای سبز دلپذیر – فصل عاشقانه‌های شاعر است. هوای معطر، نسیم خنک، هجوم امواج اقیانوس: دلیلی وجود دارد که از زیبایی پیوند تابستان و عشق جوان می نویسند. ممکن است عاشقانه در این فصل مورد توجه شما نباشد، اما دلایل زیادی برای استقبال از تابستان وجود دارد:

  • کوکتل روی عرشه. چیزی الهام‌بخش در مورد یک سوپ خوش‌دسته، ترش و سرد در فضای باز با خورشید صورتی و طلایی که پشت سر شما غروب می‌کند، وجود دارد. مارگاریتاهای کلاسیک یا چیزهای عجیب و غریب تر همیشه یک جفت عالی با یک عصر گرم در فضای باز است.
  • سالادها و دیپ های تازه چقدر عالی هستند؟ سبزی های ترد و سرد با میوه های رسیده یا شاید گواکاموله تازه خانگی با چیپس های نمکی (مناسب با آن مارگاریتا!) تابستان رضایت بخشی هستند.
  • چیدن هلو با بچه ها و خوردن دسرهای خنک: درست کردن بستنی خانگی پر از میوه های تازه مزرعه در پشت پاسیو می تواند یک سنت تابستانی باشد.
  • کباب کردن: همه ما دوست داریم مقداری استیک یا سیخ میگو را روی منقل بیاندازیم. گرمای اضافی به خوبی با یک آبجو یخی یا یک لیوان مات لیموناد جفت می شود.
  • لباس‌های آفتابی و گل‌های شکوفه‌دار: بریدن گل رز در حالی که یکی از لباس‌های چادری شیک و راحت و شیک این فصل را می‌پوشید، می‌تواند جین آستن درونی شما را برجسته کند.
  • روزهای تنبل، روزهای بارانی: بیرون رفتن از مدرسه و گاهی اوقات استراحت بهترین فعالیت در طول گرمای ضعیف اواخر تابستان است. و طوفان های بداهه بهانه ای عالی برای ماندن در خانه هستند.
  • داشتن دوستان و شراب سفید خنک: نزدیک شدن به عزیزان با لیوان های ساقه بلند پینوت گریجیوی ترد، آرامش بخش ترین راه برای جشن گرفتن (و غلبه بر) گرما است.
  • کمپینگ یا رفتن به کوه: چه کسی قدر نسیم خنک آبی پشته در تابستان را نمی داند؟
  • قایق سواری در دریاچه کریستالی یا مشاهده دلفین در اقیانوس اطلس: تفریح ​​در آب همیشه یک همراه عالی برای تفریح ​​در زیر نور خورشید است.
  • آفتاب را روی صورت خود احساس کنید: از کرم ضد آفتاب استفاده کنید اما فرصت را از دست ندهید تا احساس کنید در پرتوهای گرمایی که ما را حفظ می کند غوطه ور هستید. احساس کنید که وارد منافذ شما می شود… مغذی و سالم است.

جذابیت های تابستان با سهولت هیجان انگیز معمولی و براق و غنی از ویتامین D فراوان است. و من مشتاقانه منتظر قدردانی جدیدی از جادوی او هستم.

گواکاموله تابستانی سوزان

۴ عدد آووکادو رسیده

۳ حبه سیر تازه خرد شده

¼ فنجان پیاز شیرین، ریز خرد شده

۲/۳ فنجان گوجه فرنگی تازه خرد شده

۱/۳ فنجان خامه ترش

¼ فنجان گشنیز تازه خرد شده

۱ ½ قاشق غذاخوری آبلیموی تازه

۱ قاشق غذاخوری فلفل چیپوتل در سس ادوبو، ریز خرد شده

۱ ½ قاشق چایخوری نمک چاشنی شده

آووکادو را نصف کنید و دانه ها را بردارید. تفاله را در یک کاسه متوسط ​​بریزید و درشت له کنید (یا اگر آووکادو به اندازه کافی نرسیده بود به غذاساز اضافه کنید.) همه مواد باقی مانده را اضافه کنید و مخلوط کنید. بیش از حد مخلوط نکنید. بلافاصله سرو کنید. خدمت ۶.

سوزان فلمینگ یک اقتصاددان محلی و مقاله نویس مواد غذایی است. می توانید وبلاگ او را در www.tastefultales.com بررسی کنید