دنیای استکبار در توهم موفق است نه در عملگزارش کردن صدای ایرانسردار رمضان شریف عصر امروز ۹ تیر ۱۴۰۱ در یادواره شهدای روستای آتان ضمن تجلیل از دست اندرکاران این یادواره و برنامه های مشابه گفت: فرمانده معظم کل قوا (عج) استان قزوین به ویژه پس از انتصاب سردار آتانی به عنوان فرمانده از جمله لشکرهای فعال بویژه در عرصه های فرهنگی، جهاد تبیین، سازندگی و محرومیت زدایی، انجام مأموریت های ذاتی سپاه، مساعدت های دینی، رسیدگی به خانواده های محرومان، سرکشی خانواده های محترم شهدا، برگزاری یادواره شهدا در کشور و این برنامه ها سرمایه های ارزشمند و ذخایر الهی ما برای ادامه راه شهداست.

فرمانده کل قوا همچنان مانند خورشید بر زمین می درخشد

وی گفت: مهمترین و بدیهی ترین خواسته شهدا از ما حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی و موفقیت و اقتدار روزافزون این نظام مقدس است که به همت امام راحل و با تلاش و کوشش پایه گذاری شده است. و درایت رهبر معظم انقلاب و فرمانده کل قوا مثل خورشید بر زمین می درخشد.

اگر به وصیت شهدا عمل کنیم و از مرجعیت به معنای شرعی آن حمایت کنیم، پیروزی از آن ما خواهد بود.

سردار شریف تصریح کرد: شهدا از ما انتظار دارند که با اطاعت از ولایتمداری از نظام جمهوری اسلامی دفاع کنیم و تقریباً در همه وصیت نامه های شهدای انقلاب اسلامی این امر رایج است که از ولایت ولی امر حمایت می کنید زیرا شهدا راه و تدبیر را در اطاعت از ولی انتخاب کردند. فقها می بینند و ما در سال ۴۳ تجربه می کنیم که اگر ما به وصایای شهدا به شدت عمل کنیم و از ولایت فقیه به معنای شرعی آن حمایت کنیم، پیروزی از آن ماست.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه تصریح کرد: تدابیر فقیه چیزی جز متن آیات الهی قرآن کریم، احادیث و روایات ائمه معصومین، مکتب حیاتبخش پیامبر مهربانی ها نبوده است. راه درست و دقیق همان راهی است که ما از شهدا آموخته ایم و در محضر آنها به عنوان زائران و بقیه قافله شهدا که با مغناطیس ایمان امام راحل از اقصی نقاط این کشور وارد جهاد مقدس شده ایم. و نه تنها در دفاع مقدس ملت ما پیروز شد و سربلند شد، بلکه در مبارزه با استکبار رهبری آمریکا و صهیونیسم نیز نظام ما پیروز شد.

وی با اشاره به سفر رئیس جمهور نحس آمریکا به اسرائیل و عربستان، تصریح کرد: آمریکا تلاش کرد ملت های مسلمان منطقه را علیه ایران بسیج کند و جمهوری اسلامی ایران را تهدیدی در منطقه معرفی کند، اما از سوی دیگر رئیس جمهور آمریکا مورد تمسخر جهانیان قرار گرفته است. قرار گرفت. جهانی که تقابل جمهوری اسلامی و آمریکا را به زیبایی دیده است و توانایی های جمهوری اسلامی و ضعف های آمریکایی ها را می شناسد.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران با اشاره به دیدار همزمان روسای جمهور روسیه و ترکیه با رهبر معظم انقلاب افزود: بیانات حکیمانه، انقلابی و دقیق مقام معظم رهبری در دیدار این دو مقام ارشد روسیه و ترکیه باعث شدند موجی از تحلیل در جهان راه اندازی شود. تلاش آمریکا منزوی کردن جمهوری اسلامی است. در جریان برجام، یک محور قوی علیه آمریکایی ها و صهیونیست ها شکل گرفت. رهبر معظم انقلاب برای اولین بار از اظهارات رئیس جمهور روسیه علیه صهیونیست ها تشکر کردند.

دنیای استکبار در توهم موفق است نه در عمل

سردار شریف با اشاره به اینکه دشمنان در توهم موفق هستند نه در عمل، خاطرنشان کرد: این اقتدار به برکت خون شهداست که جمهوری اسلامی در چهل و سومین سالگرد پیروزی این نفوذ و سربلندی را دارد. فضای مجازی و امپراتوری رسانه ای دشمن در تلاش است جمهوری اسلامی را شکست خورده جلوه دهد، اما مردم فهیمی که روند تحولات را دنبال می کنند به خوبی به اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی واقف هستند. پیام ما به شهدا این است که هر سال که از انقلاب اسلامی می گذرد به فضل الهی این نظام قدرتمندتر و درختی استوارتر می شود.

وی ضمن اشاره به اظهارات ضعیف صهیونیست ها مبنی بر اینکه گزینه های نظامی روی میز دارند، گفت: پیام ما به صهیونیست ها که گاهی از روی ناراحتی اظهاراتی می کنند این است که از شما آمریکایی ها بزرگتر و قدرتمندتر هستند. شوروی، شیوخ خلیج فارس. اما شهدا و فرزندان این مرز و بوم با دستان خالی عزت شما را حتی در بعد نظامی با اقتدار و توکل بر قدرت الهی گرفتند.

سخنگوی سپاه پاسداران ادامه داد: صهیونیست ها در صدد تهدید جمهوری اسلامی هستند اما ما در مجالس شهدا به آنها می گوییم اگر اشتباه کنید چنان درسی خواهید گرفت که ۲۷ هزار کیلومتر را برای همیشه از دست خواهید داد. مشغول. ما ۴۳ سال تجربه جنگ و نبرد با شما داریم و جنگ ۳۳ روزه با لبنان نشان داد که گنبد آهنین شما کار نمی کند و اخیراً به دلیل تقویت ما به گنبد سایبری آهنین روی آورده اید و قدم به قدم عقب نشینی می کنید. . گنبد آهنین یعنی شما روزانه در معرض تهدید جبهه مقاومت در عرصه سایبری هستید.

بر اساس اعلام روابط عمومی سپاه صاحب العمار(ع) استان قزوین، سردار شریف افزود: مجموعه ناامنی هایی که در سرزمین های اشغالی وجود دارد حکایت از عرضه و توان صهیونیست ها دارد. ما بارها صهیونیست ها را در جبهه های مختلف آزمایش کرده ایم.

وی با اشاره به مشکلات موجود در جامعه گفت: با همه مشکلات موجود باید در نظر داشت که باید به توانمندی های فرزندان این مرز و بوم نگاه کرد چرا که اراده پولادین ملت ایران راهگشاست. به پیش، درست مثل وصیت شهدا. بنابراین در این مسیر باید از کارآفرینان عرصه اقتصادی تجلیل شود و مسئولان با اتحاد برای معیشت مردم تلاش کنند و مطمئناً زمانی شهدا از ما راضی خواهند بود که ما قدرت بزرگی باشیم که الهام بخش جهان اسلام باشیم. نجات سوریه، عراق، یمن و نجات فلسطین الهام‌بخش انقلاب اسلامی است.