دنده های دودی روی یک تخم مرغ سبز بزرگ


شماره: ۵۱۸۹۱۸۹

نوشته شده توسط ریک هیثکاکس

دو قفسه خوب از دنده گوشت خوک را از خواربارفروش محلی خود بردارید.

فیلم ها را بردارید و قفسه ها را ۱/۲ برش دهید. غشاها در قسمت پشتی دنده ها (سمت استخوان) قرار دارند. از یک قاشق برای شل کردن نوک آن استفاده کنید و سپس پوست آن را جدا کنید. حتما تمام فیلم را بردارید..پخت نمی شود.

سمت گوشت هر بشقاب را با یک لایه نازک خردل زرد بپوشانید. (من از مخلوط خردل و روغن زیتون استفاده می کنم، این دو را با هم در یک کاسه کوچک مخلوط می کنم.) خردل هیچ طعمی به آن اضافه نمی کند، بلکه چیزی بیشتر به مالش می دهد تا به آن بچسبد. سخاوتمندانه هر دو طرف (۲/۳ در سمت گوشت، ۱/۳ در سمت استخوان) را با مالش بپوشانید. مطمئن شوید که انتها و کناره های باسن را بگیرید. . گوشت را یک شب یا حداکثر تا ۲۴ ساعت در یخچال بگذارید. قبل از بو دادن به مدت ۳۰ دقیقه در دمای اتاق گرم کنید. قبل از پختن

به طور غیرمستقیم روی توری دنده ای با دمای ۳۲۵ درجه بپزید. به مدت ۹۰ دقیقه برای دود کردن از تراشه های چوب گردو یا سیب استفاده کنید (من از مخلوط ۲/۳ شاهین تا ۱/۳ خرده چوب سیب خیس خورده در آب استفاده می کنم.) مقدار مناسبی را در اطراف لبه های گریل و کمی روی ذغال های داغ قرار دهید.

مهمتر از همه، نوشیدنی مورد علاقه خود را آماده کنید، در سایه بنشینید و از عطر دودی/گوشتی دنده ها لذت ببرید که به آرامی روی گریل دود می شود تا ۹۰ دقیقه اول.

بعد از ۹۰ دقیقه، دنده ها را بردارید و با مخلوطی از کره ذوب شده، سس BBQ انتخابی و عسل بمالید، سپس در یک کاسه آلومینیومی با حدود ۱ اینچ (۲.۵ سانتی متر) سس سیب قرار دهید. روی مخلوط را محکم بپوشانید و روی گریل یا فر با دمای ۳۵۰ درجه بپزید. به مدت ۱ ساعت.

مرحله آخر … روی آن را با سس باربیکیو مورد علاقه تان بپوشانید و از هر طرف چند دقیقه روی گریل متوسط ​​بگذارید و سرو کنید!

توجه: شما واقعاً به سس BBQ سنگین نیاز ندارید. از سس باربیکیو با طعم دودی استفاده نکنید، سبک آشپزی واقعاً آن طعم فوق العاده دودی آجیلی را به دنده های شما تزریق کرده است. گاهی اوقات آخرین مرحله را به طور کامل رد می کنم تا بعد از مرحله پوشانده شده دوباره آن را روی کباب پز قرار دهم. همیشه می توانید سس بیشتری در کنار آن سرو کنید…

لذت بردن! ~ ریکرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر