دشمن با یک جنگ ترکیبی تمام عیار به میدان آمده استگزارش کردن صدای ایران به گزارش روابط عمومی قرارگاه قدس سردار محمد کرمی در مراسم تجلیل و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت گفت: در دوران دفاع مقدس پس از پیروزی انقلاب اسلامی همه دشمنان به میدان آمدند. برای مقابله با تفکر انقلاب اسلامی.
فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه ادامه داد: دشمن از اول انقلاب ملت ایران را در محاصره اقتصادی و نظامی قرار داد و ملت بزرگ ایران به میدان آمدند و این انقلاب اسلامی را حفظ کردند. خواست خداست تمام دنیا اراده بی نظیر ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس را درک کردند و دیدند که چه شد که دشمن با تمام وجود به میدان آمد، اما خداوند این ترفند و نیرنگ را به آنها برگرداند.
وی بیان کرد: دشمن در صحنه های مختلف اوایل پیروزی انقلاب به دنبال طراحی و تلاش برای نفوذ در حکومت نظام بود که با بیداری امام بزرگوار این امر خنثی شد. جنگ خیابانی منافقین توسط فرقه های مختلف راه اندازی شد و بسیاری از استان های کشور را درگیر کرد، چرا که انقلاب تازه پیروز شده بود، اما لطف خدا بود که خنثی شد.
کرمی تصریح کرد: عراق تجهیز شد و ۳۰ کشور از صدام حمایت کردند و در اوج اقتدار و سربلندی عملیات نظامی خود را علیه ملت شریف ایران آغاز کرد. آنها با تجهیزات و امکاناتی که داشتند فکر می کردند تا چند روز دیگر ایران را فتح می کنند اما مردم ایران و امام بزرگوار از حمایت خداوند برخوردار بودند.
فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه افزود: عملیات های مختلفی در نظر گرفته شد اما این نگاه و حضور در دوران دفاع مقدس یک نگاه الهی بود. تمام تلاش یک نیروی رزمنده برای رضای خداست و همه آموزه های دینی در جنگ دوران دفاع مقدس اجرا شد. دفاع مقدس تمام نشده است و امروز در جنگ ترکیبی با دشمن قرار داریم و به عبارتی دشمنان ملت ایران با تمام تلاش و توان خود به میدان آمده اند.
وی خاطرنشان کرد: به فرموده امام (ره) ما انقلاب خود را در دوران دفاع مقدس به راه انداختیم و به همین دلیل است که امروز دشمن وحشت زده است و با تمام امکانات و امکانات به میدان آمده است چرا که می داند آینده متعلق به اسلام است امروز چالش اصلی پیش رو، تسخیر و هدایت اذهان توسط فضای رسانه ای و مجازی دشمن است و اگر درست عمل نکنیم، شکست خواهیم خورد.