دستگیری ۳ زن به جرم سرقت در مساجد تهرانگزارش کردن صدای ایرانسرهنگ “محمد قاسم طرهانی” اظهار داشت: در پی افزایش سرقت اشیاء قیمتی و اموال شهروندان در مساجد محله کهریزک تهران، اکیپی از ماموران کلانتری ۱۷۱ مصطفی خمینی(ره) وارد عمل شدند و سارق یا سارقان را دستگیر کردند. و تحقیقات مقدماتی را آغاز کرد.

وی با بیان اینکه ماموران با تحقیقات و بازرسی های پلیسی متهم را که ۳ زن بودند شناسایی کردند، تصریح کرد: در تحقیقات انجام شده مشخص شد ۳ زن با حضور در مساجد و ایجاد درگیری سوری با یکدیگر اموال ارزشمندی را از جیب زنان سرقت کرده اند. و فرار کن

متهم در مسجد دستگیر و به کلانتری منتقل شد

این افسر پلیس پس از شناسایی محل های تردد متهمان گفت: ماموران کلانتری کهریزک در اقدامی برنامه ریزی شده متهم را در یکی از مساجد محله کهریزک حین انجام سناریوی خود با همین روش دستگیر کردند. آنها را به کلانتری منتقل کرد.

جانشین رئیس پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: متهمان ۲۳ تا ۴۲ ساله که خود را اتباع کشورهای همسایه معرفی می کردند به ۱۰ فقره سرقت و جیب بری از زنان در مساجد اعتراف کردند و مقداری از اموال مالباختگان در قبرس شناسایی شد. تحقیقات اولیه

سرهنگ طرهانی با بیان اینکه تحقیقات بیشتر برای کشف جرایم احتمالی متهمان و شناسایی مال باخته ادامه دارد، در پایان خاطرنشان کرد: این ۳ زن جیبی پس از تکمیل تحقیقات پلیسی به مرجع قضائی معرفی شدند.