دستگیری یکی از مسئولان میراث فرهنگی گلستان / دستگیری هنگام دریافت ۵ سکه طلا به عنوان رشوهگزارش کردن صدای ایرانحیدر آسیابی امروز در گفت و گو با خبرنگاران و اصحاب رسانه استان گلستان با اشاره به اینکه دستگاه قضایی استان گلستان در شناسایی و برخورد با مفاسد با قاطعیت کار خود را انجام می دهد، اظهار داشت: در برخورد با هیچ فرد و گروهی از خود دلخوری نداریم. با فساد تلاش می کنیم با معدود افرادی که طبق قانون وجهه مدیران و کارکنان دولت را تخریب می کنند برخورد کنیم.

این فرد با این ادعا که می تواند با اعمال نفوذ مانع از ورود تخلفات میراث فرهنگی به دستگاه قضایی شود، از مردم پول گرفت.

وی از دستگیری یکی از مسئولان شهرستانی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان به اتهام دریافت رشوه خبر داد و افزود: این فرد مدعی است با اعمال نفوذ می تواند از ورود تخلفات میراث فرهنگی به دستگاه قضایی جلوگیری کند. از مردم پول می گرفت.

دستگیری متهم در حین دریافت ۵ سکه طلا به عنوان رشوه

رئیس کل دادگستری استان گلستان با بیان اینکه گزارش تخلفات این مدیر توسط مردم به سامانه پیامکی حفاظت و اطلاعات دادگستری استان ارسال شد، خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت موضوع، اطلاعات حفاظتی و قضایی کارشناسان استان به طور ویژه این موضوع را پیگیری کرده اند. و با دریافت ۵ سکه طلا به عنوان رشوه موفق به دستگیری این فرد شدند.

آسیابی با تاکید بر اینکه این فرد در حال حاضر به اتهام دریافت رشوه با صدور قرار بازداشت موقت در زندان گرگان به سر می برد، ادامه داد: خوشبختانه مردم استان گزارشات خود را به سامانه پیامکی دیده بان حفاظت و اطلاعات استان به نشانی به شماره ۰۹۱۱۱۷۵۸۳۶۷ دادگستری استان را همراهی می کنند.