دستگیری مردی که همسرش را کشته و تکه تکه کرد/ اعترافات تکان دهنده قاتل!گزارش کردن صدای ایران۲۹ جولای امسال جسد مثله شده یک زن در حمام کشف شد وی توسط پسرش در غرب تهران به پلیس آگاهی معرفی شد و بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار محمدجواد شفیعی بازپرس قتل پایتخت قرار گرفت.

در بررسی ها مشخص شد مقتول به دلیل وسواس و اختلافات دیگر توسط همسرش کشته شده است

در بررسی ها مشخص شد مقتول به دلیل وسواس و اختلافات دیگر توسط همسرش کشته شده و عامل جنایت پس از ارتکاب این جنایت اعضای بدن مقتول را با چاقوی آشپزخانه مثله کرده و جسد مثله شده را در دستشویی رها کرده است. از خانه ای که پسرشان از آنجا دیدن کرد. او به خانه آمده بود تا جسد مادرش را ملاقات کند.

متهم پس از قتل از محل حادثه متواری شده بود تا اینکه روز گذشته با تحقیقات انجام شده این مرد دستگیر و برای بازجویی به شعبه پنجم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد.

در ادامه گزارش گفتگو با متهم پرونده را بخوانید:

همسر وسواسی ام را با چکش کشتم

شما چند سال دارید؟

۶۵ سال

چه شد که دستت به خون همسرت آلوده شد؟

من اصلاً قصد کشتن او را نداشتم. من خیلی متاسفم!

از روز حادثه بگو.

من همیشه با همسرم در مورد وسواس او دعوا می کردم، چند ضربه چکش به او زدم

من همیشه با همسرم در مورد وسواس او بحث می کردم. آنقدر وسواس داشت که اگر دستم را می گرفتم دسته را چند بار پاک می کرد. روز حادثه به خاطر وسواس او دوباره با هم دعوا کردیم. قبل از آن II مشغول تعمیر کولر بود و چکش را روی پیشخوان آشپزخانه گذاشته بودم. در حین مشاجره آنقدر عصبانی شدم که نمی دانم چرا به سمت چکش رفتم و چند ضربه به همسرم زدم. ناگهان دیدم او روی زمین افتاده و نفس نمی‌کشد.

چرا جسد را مثله کردی؟

می خواستم جسد را به جای دیگری منتقل کنم تا کسی متوجه نشود. به همین دلیل جسد را در حمام مثله کردم. اما وقتی می خواستم جسد را جابجا کنم، زمان آمدن پسرم نزدیک بود و همسایه ها در راه پله ها قدم می زدند. برای همین جسد را رها کردم و فرار کردم.

در این مدت کجا بودید؟

شب ها در پارک ها می خوابیدم. یک بار به دیدن پسرم رفتم که از دیدن من می ترسید. از ترس سر و صدا کردن دوباره فرار کردم.

فقط یک پسر داری؟

نه من ۳ فرزند دارم. نمی دانم مرا خواهند بخشید یا نه.

رسیدگی به این پرونده در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای جنایی تهران ادامه دارد. بر اساس این گزارش، متهم برای تحقیقات بیشتر تحت نظر ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار دارد.