دستگیری قاتلان شهید مدافع امنیت (مجید یوسفی)گزارش کردن صدای ایران از رکنا، حسین حسن پور دقایقی پیش در جمع خبرنگاران گفت: در پی شهادت یکی از بسیجیان ناحیه کیاشهر در ورودی پارک بوجاق، شناسایی و دستگیری قاتل در دستور کار قرار گرفت. این حادثه و منابع مردمی موفق شدند خودروی ال ۹۰ سفید رنگ متهم را شناسایی و توقیف کنند و ۲ متهم این پرونده را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

وی با اشاره به اینکه متهمان پس از تکمیل پرونده تحویل پلیس آگاهی شدند، گفت: برای رسیدگی به مرجع قضائی معرفی می شوند.

جانشین انتظامی استان گیلان با تاکید بر اینکه پلیس در تامین امنیت جامعه با هیچ فردی سازش نمی کند اظهار داشت: شهید مجید یوسفی سومین شهید مدافع امنیت استان گیلان است که برای دفاع از مردم و امنیت جامعه جان خود را فدا کرد.

حسن پور با درخواست از مردم برای شناسایی عوامل اغتشاشات اخیر گیلان افزود: از مردم تقاضا دارم در صورت شناسایی عوامل اغتشاشات اخیر گیلان، این افراد را به نهادهای امنیتی معرفی کنند.

به گزارش صدای ایران، مجید یوسفی مدافع امنیت بسیجی شب گذشته در حین انجام وظیفه و دستگیری یکی از سرکردگان اغتشاشات اخیر در بندر کیاشهر، راننده یک دستگاه خودرو تندر ۹۰ که سرکرده اغتشاشات اخیر کیاشهر بود. ، با سرعتی جنون آمیز به سمت مدافعان امنیت حرکت کرد. و یوسفی را به شهادت رساندند.