در آشپزخانه با جیک و دانیل – سارا گلدشتاین


نام (S): جیک و دانیل گلدبرگ

حرفه (ها): جیک کارآفرین و بنیانگذار NIKUFarms.com است. دانیل مدیر محصول است و در حال حاضر در مرخصی زایمان به سر می برد.

چه کسی در این زمان شما را تضمین می کند؟ دو نفر از ما و کودک 3 ماهه مان!

1-2 تیم برای شامل زندگی شما در همه: اتاق نوزاد هم اتاق اوست و هم دفتر جیک ، بنابراین ما در طول روز یک مهمانی کوچک در اتاق داریم. قهوه درست کنید و روی ایوان بنشینید ، برای کار به اتاق نوزاد بروید ، نوزاد با مادر به گردش می رود ، غذا می خورد ، با کودک بازی می کند ، تمیز می کند ، شام را آماده می کند ، نوزاد را به رختخواب می برد ، می خواند و تکرار می کند!

غذای مورد علاقه شما برای جوانان چیست؟ ما به هوموس خانگی علاقه داریم. وقتی جیک مهمانی جدیدی را آماده می کند ، ما هر روز تا انتها میان وعده می خوریم.

اکنون یک فرهنگ بدون 3 واحد حساس چیست؟

  1. نخود خشک
  2. گوشت
  3. آلما

چگونه و از کجا الهام بخش آشپزی را می دانید؟ ما قسمت های بیشتری از کانال یوتیوب Bon Appetite را مشاهده کردیم و از آنجا الهام گرفتیم. جیک برخی از دستور العمل های کتاب آشپزی Ottolenghi Simple را امتحان کرد ، اما ما اغلب همه مواد لازم برای تهیه بیشتر دستور العمل ها را نداریم زیرا در این مدت به دست آوردن برخی از مواد سخت است.

غذای مورد علاقه شما چیست؟ استیک کنار کباب عسل سیر. جیک صاحب nikufarms.com است ، بنابراین ما از تحویل منظم گوشت های مرتعی به خانه خود اطمینان داریم و نگران محصولات گوشتی موجود در فروشگاه مواد غذایی نیستیم. یکی از مزارع مشترک او نیز عسل می فروشد ، بنابراین ما می دانیم که هر چیزی را که برای آن نیاز داریم در اختیار خواهیم داشت.

استیک جانبی به مدت 24 ساعت ترشی می شود: ⅓ فنجان عسل (NIKU Farms) 1 فنجان سس سویا 4 حبه سیر خرد شده و خرد شده. سپس ذغال روی کباب ما ادامه می یابد تا به 140 درجه برسد (ما معتقدیم که گوشت با دماسنج پخته می شود ، بنابراین هر بار گوشت بیرون می آید). گوشت را ریز خرد کنید یا به سراغ سالاد ، پوره سیب زمینی ، ساندویچ ، هموس یا به تنهایی بروید.

نکته آشپزی که اخیراً یاد گرفته اید چیست؟ تخم مرغ های شما در حین پخت باید در دمای اتاق باشند. ظاهرا ، این به تخم مرغ ها به طور مساوی تر مخلوط شده و میوه ها به طور مساوی بالا می روند!

وقتی سفارش می دهید رستوران مورد علاقه شما چیست؟ با کمال تعجب ، ما فقط یک بار پس از انزوای اجتماعی سفارش دادیم. پیتزا یک پیتزای نو بود و جالب اینکه بعد از خوردن غذا متوجه شدیم که غذای زیادی می تواند وجود داشته باشد.

هر کتاب جدید هابی / کتابهای مورد علاقه / پست های مورد علاقه؟ دانیل پخت دسر (چه کسی؟) و نقاشی آموخت. ما همچنین به مجموعه کتاب های گابریل آلون که توسط دانیل سیلوا درباره یک مامور مخفی اسرائیلی نوشته شده است ، توجه زیادی داریم. مجموعه کتاب ها عالی است زیرا تعداد زیادی کتاب خواهید داشت که بعداً می توانید بخوانید. این کتاب 20 کتاب دارد!

آیا می توانید در این دوره یک پیشنهاد و اقدام تاریخی و سالم ارائه دهید؟ حتی اگر بیرون هوا هنوز خیلی سرد است ، حداقل روزی یک بار بیرون بروید. برای ما ، این بدان معناست که حتی یک لیوان شراب در ایوان جلویی در پایان روز بنوشید.دیدگاهتان را بنویسید