در آشپزخانه با ادن – سارا گلدشتاین


نام: ادن فیلیپا

حرفه: جواهر فروش

در این مدت چه کسانی را قرنطینه می کنید؟ شوهرم آدم و پسر ما ، سگ ما کارگو.

1-2 جمله برای پایان دادن به زندگی شما: توافق انحصاری

این اواخر غذای مورد علاقه شما چیست؟ کرفس

3 محصول غذایی / مشت های انبار که در حال حاضر در مورد آنها بحث نشده است چیست؟ 1. برنج

2. بلوبری منجمد

3. کامبوچا – شما در حال حاضر به اندازه کافی سیر نمی شوید!

چگونه و از کجا برای آشپزی الهام می گیرید؟ آیا کتاب / وبلاگ آشپزی مورد علاقه دارید؟الهام می آید و می رود. من معمولاً با دوستانم مشورت می کنم تا ببینم آنها چه کاری انجام می دهند و از آنها الهام گرفته اند یا اینستاگرام را مرور می کنم تا ببینم غذاهای Bon Appetit در حال پختن چیست.

در دوران قرنطینه غذای مورد علاقه شما چیست؟؟ تپو ترد + برنج سرخ شده کیمچی https://pinchofyum.com/kimchi-fried-rice

توصیه غذایی که اخیراً آموخته اید چیست؟ این هفته من زغال اخته درست کردم و آموختم که پوشاندن انواع توت ها با کمی آرد به آنها کمک می کند تا به پایین فرو روند.

اگر سفارش دهید رستوران مورد علاقه شما چیست؟ هفته گذشته از بیرلیک سفارش دادیم و * سرآشپزها بوسیدند *. من یک غذای شیرین پولنتا دارم که عاشقش هستم.

آیا سرگرمی های جدید / کتاب های مورد علاقه / پادکست های مورد علاقه دارید؟ من آثار سالی رونی را می خوانم مردم عادی و بلافاصله بعد از کتاب دیگر گفتگو با دوستان – آنها به سرعت می خوانند و من نمی خواستم این کار تمام شود!

آیا می توانید توصیه یا اقدامی ارائه دهید که شما را در این مدت ایمن نگه می دارد؟ من حمام های زیادی کردم و مطمئن شدم که همیشه یک کتاب در راه دارم. همچنین با دوستانم به آموزش ویدئو و قدم زدن با سگ پرداختم. همه اینها به من کمک کرد تا احساس تعادل خوبی داشته باشم.دیدگاهتان را بنویسید