درگیری مسلحانه پلیس با تبهکاران در رودان / مرگ ۲ سارقبه حدی صدای ایرانسردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان زوهار امروز اظهار داشت: در پی تیراندازی و رعب و وحشت و سرقت مسلحانه توسط اشرار مسلح در ارتفاعات پاسگاه بازرسی فاریاب شهرستان رودان و طرح موضوع در شورای تامین شهرستان، موضوع به شرح زیر است. موضوع به طور ویژه در دستور کار قرار دارد. ماموران انتظامی این شهرستان مستقر شدند.

وی افزود: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و رصد تحرکات تبهکاران و سارقان مسلح و به کارگیری روش های پلیسی، پس از ۷۲ ساعت تعقیب و گریز و رصد فعالیت متهمان، سرانجام ماموران از حضور و فعالیت مجرمان در ارتفاعات مطلع شدند. کوه های اطراف پاسگاه فاریاب شهرستان رودان.

این افسر انتظامی استان افزود: ماموران روز گذشته با تشکیل چهار تیم منسجم و با تجهیزات لازم به محل مورد نظر اعزام و پس از ۲ ساعت کمین در ارتفاعات و مناطق کوهستانی دو شرور مسلح مجهز به رزم را مشاهده کردند. و سلاح های شکاری افراد مذکور با بی توجهی به دستورات پلیس و امتناع از تسلیم شدن، منطقه را تنگ یافته و اقدام به تیراندازی به سمت مأموران کردند و در درگیری مسلحانه متقابل و بر اثر برتری آتش مأموران، دو تن از اشرار مسلح به هلاکت رسیدند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان تصریح کرد: در پاکسازی از محل درگیری یک قبضه سلاح کلاش، دو عدد تیغه خشاب، ۱۶ فشنگ، یک عدد قطار فشنگ شکاری، ۱۰ عدد فشنگ شکاری و دو دستگاه گوشی تلفن همراه با چندین سیم کارت کشف شد.