درگیری خونین در نازی آباد/ چاقوکشی به دلیل اعتراض به نحوه پرداخت نانگزارش کردن صدای ایراناین حادثه روز یکشنبه ۱۵ شهریور اتفاق افتاد و همه را شوکه کرد. صدای فریادهایی که از نانوایی شنیده می شد توجه رهگذران را به خود جلب کرد. و مردی را دیدند که با عصبانیت با چاقو به نانوا زد و فرار کرد. بلافاصله ماموران کلانتری در جریان این حادثه خونین قرار گرفتند و همزمان افرادی سعی کردند با پارچه و گاز استریل محل خونریزی جسد این دانش آموز نانوا را بپوشانند و جان وی را نجات دهند.

متاسفانه اورژانس ۲۰ دقیقه به محل حادثه رسید و تکنسین اورژانس دانشجوی نانوایی را که به سختی نفس می کشید و نیمه جان داشت به بیمارستان بهار لو منتقل کرد.

تحقیقات پلیس؛ دانش آموز نانوایی پوریا نام دارد و ۴ ماه است که در این نانوایی مشغول به کار است

در حالی که شاگرد نانوا در بیمارستان تحت عمل جراحی قرار داشت، ماموران کلانتری ۱۳۰ نازی آباد وارد عمل شدند و در تحقیقات میدانی متوجه شدند شاگرد نانوا پوریا نام دارد و به مدت ۴ ماه از نیشابور به تهران آمده و اخیرا در این نانوایی مشغول به کار شده است. . کار شده است.

چاقوکشی به دلیل اعتراض مشتری به نحوه پرداخت نان بوده است

بررسی ها نشان می دهد متهم فراری شاگرد کبابی بوده و هیچ گونه خصومت قبلی بین وی و پوریا وجود نداشته و چاقو زدن به دلیل اعتراض مشتری به نحوه پرداخت نان بوده است.

روش جدید پرداخت پول نان؛ متهم می خواست پول نقد بدهد، اما پوریا، شاگرد نانوا، از گرفتن آن امتناع ورزید و از دستگاه کارتخوان استفاده کرد.

طبق تصمیمات مدت ها پیش مسئولان مربوطه، نانوایی ها موظفند برای جلوگیری از گرانی، پول نان را فقط با استفاده از دستگاه های کارتخوان جدید که در آن تعداد نان و قیمت مصوب مشخص شده است دریافت کنند. توسط سازمان و نه نانوایی ها. متهم می خواست پول نقد بدهد اما پوریا شاگرد نانوا از گرفتن آن امتناع کرد و خواست از دستگاه کارتخوان استفاده کند که عصبانی شد و پس از درگیری با ضربات چاقو به پهلو و دنده های نانوا ضربه زد.

شاگرد نانوا را از مرگ نجات دهید

پزشکان بیمارستان بهارلو پس از عمل جراحی پوریا توانستند او را از مرگ نجات دهند.

بر اساس این گزارش تحقیقات پلیس برای دستگیری عامل چاقو ادامه دارد.