رژیم لاغری سریع

درگذشت ۳ کودک در اسکله بندر سیراف


به گزارش صدای ایران، فرمانده انتظامی کنگان از غرق شدن ۳ کودک در خروجی اسکله بندر سیراف این شهرستان خبر داد.سرهنگ رهام رضایی در تشریح این خبر بیان کرد: بعداز ظهر دیروز در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر نیاز به خدمات پلیسی در درمانگاه شهر سیراف، بلافاصله ماموران انتظامی به محل اعزام شدند.

 وی افزود: با حضور ماموران پلیس در محل درمانگاه مشخص شد ۳ کودک (دو نفر ۹ ساله و یک نفر ۷ ساله) در خروجی اسکله بندر سیراف در حال شنا و بازی کردن بودند که به دلیل شرایط بد جوی غرق شدند.

 این مقام انتظامی ادامه داد: ۲ نفر از کودکان که از سوی افراد بومی با حال وخیم پیدا شده بودند به درمانگاه شهر سیراف منتقل می‌شوند، که عملیات احیا موثر واقع نشده و جان خود را از دست می‌دهند.

 وی عنوان کرد: به دلیل شرایط نامساعد جوی هنوز کودک ۷ ساله پیدا نشده و تلاش و جستجوی قایق‌های صیادی و نیرو‌های امدادی برای پیدا کردن این کودک همچنان ادامه دارد.

 سرهنگ رضایی تاکید کرد: شنا در منطقه ممنوع و شرایط نامساعد جوی و به آب زدن بدون آگاهی از عمق آن و نداشتن مهارت کافی در فنون شنا از مهم‌ترین دلایل غرق شدگی است که می‌طلبد شهروندان به توصیه‌ها و هشدار‌ها توجه کافی کنند تا شاهد اینگونه حوادث تلخ برای خانواده‌ها نباشیم.