درگذشت دانشجوی دانشگاه صنعتی خواجه نصرالدین طوسی (رضا نجفی)گزارش کردن صدای ایرانمسئولان دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی درباره علت فوت رضا نجفی دانشجوی ورودی سال ۹۹ گروه فیزیک این دانشگاه گفتند: این دانشجو پس از پایان امتحانات و برای استراحت به همراه خانواده خود به سفر رفته بود. اما ماشین آنها ۵ کیلومتر با جاده شوشتر – اهواز فاصله داشت. به دلیل نقص فنی به دره سقوط می کند و رضا نجفی بر اثر برخورد خودرو با تیر برق جان خود را از دست می دهد.

دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی نیز درگذشت این دانشجو را تسلیت گفت. در متن پیام تسلیت دکتر حسن کریمی فرحلشاهی رئیس دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در پی درگذشت این دانشجو آمده است:

«نام خداوند بخشنده

کسانی که اگر مصیبتی به آنها برسد، می گویند: ما از آن خدا هستیم و به سوی او باز می گردیم.

صبر کنندگان کسانى هستند که چون مصیبتى به آنها رسد مى گویند: ما براى خدا هستیم و به سوى او باز مى گردیم.

درگذشت دانشجوی گرانقدر و با اخلاق و عزیزمان مرحوم رضا نجفی دانشجوی ورودی سال ۱۳۹۸ رشته فیزیک موجب تأثر و تأثر فراوان گردید.

بدین جهت اینجانب از طرف خود و خانواده دانشگاهی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی ضمن ابراز تاسف و تاثر این مصیبت وارده را به خانواده محترم آن مرحوم تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن مرحوم رحمت و مغفرت و برای ایشان صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم. بازماندگان. من آرزو می کنم.”