درپوش را باز کنید [Even if Your Body is a Fickle Mistress]


روغن کاری در حدود تابستان 2020 & amp؛  کاپوت را با مکانیک باز می کنم ...

در تابستان سال 2020 ، من کاپوت را با مکانیک خود روغن کاری و باز می کنم …

اجازه دهید موازی با داستانی درباره بدن ما به عنوان وسیله نقلیه باشد.

در زندگی ام ، من همیشه علاقه ای به فضای داخلی خودروها نشان ندادم.

از اعتراف به این که هستم ، نمی ترسم نه آشنا با (بخوانید: ناتوان) موتور ، قطعات ، عملکرد داخلی و غیره

من واقعاً می دانستم چند مورد را در کجا قرار دهم. جایی که گاز ، روغن در آن مایع شیشه شوی را قرار داده است.

سپس ، در مارس 2020 ، یک مینی بوس قدیمی وفادار 85 Chevy خریدم. من مینی بوس خود را دوست دارم و تصمیم گرفتم که زمان خوبی است (بخوانید: اگر الان نه ، کی؟!) مانند همیشه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کار وسایل نقلیه و زبان انگلیسی – زیرا ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که من باید بیشتر از یک خرس معمولی بدانم. (بخوانید: برای سفر و نزدیک نبودن به مکانیک های مورد علاقه محلی مورد علاقه من.)

اما من همچنین می دانستم که نمی توانم مکانیک شوم.

به عنوان یک تاجر مشغول ، وقت نداشتم کتاب “مینی بوس برای مانیکور” را بخوانم یا حتی برنامه آنلاین “مبانی مکانیک اتوماتیک” را بخرم.

بنابراین من ساده ترین راه ممکن را انجام دادم.

کاپوت را باز کردم. من با او نشستم. من نگاه کردم. من با جهل و اضطراب خود آشنا شدم. در چنین حیوان قدیمی ، مکانیکی را پیدا کردم که نه تنها می خواست تعمیرات را برای من انجام دهد ، بلکه در طول راه به من آموزش می داد. گاهی اوقات کلماتی که از دهانش بیرون می آید به مغز من تبدیل نمی شود ، بنابراین از او می خواهم که آن را ساده کند تا من بدانم چه کار کنم. چیزهای زیادی برای دانستن و یادگیری وجود دارد.

کاپوت را بارها باز می کنم. این کار یکبار کار نبود. این یک فرایند است. [3 Reasons Why You’re Not Eating the Way You Want to – and How to Change That!] وقتی چیزی را به خاطر نمی آورم ناراحت نمی شوم – این اطلاعات بسیار جدیدی است و باید یاد بگیرم که بسیاری از زبان های تازه کشف شده را حفظ کنم.

pexels-picture-262488.jpeg

متوجه شدم که قبل از سوار شدن با مینی بوس ، خودم را از یادگیری آنچه زیر کاپوت بود ، “مسدود” کرده بودم. من می توانم هر جور که می خواهم نقاشی کنم – “من یک دختر هستم” ، “من فقط علاقه ای ندارم” یا “من در مغزم جایی برای این چیزها ندارم” – اما حقیقت واقعی این بود که من این کار را نکردم. خواستن. برای یادگیری. خودم را از بلوک بیرون آوردم مسئولیت از یادگیری در مورد آن ناگهان تغییرش دادم.

[Read: 5 Easy Ways to Keep Your (Life) Plate Clean & Stop Stress Eating]

و اینجا استعاره است. گاهی اوقات در بدن ما اتفاق می افتد. ما می توانیم ده ها سال به “مسدود کردن” چیزهایی در بدنمان ، غذاهایی که برای ما کار نمی کند یا پیام هایی از بدن مان ادامه دهیم. سپس اتفاقی می افتد که باعث می شود نگاه کنیم. چه نخواهیم وقت داشته باشیم و چه نداشته باشیم ، به «من مجبورم» روی آوردیم. هر چند مضطرب

وسایل نقلیه (مخصوصاً ون های شنا!) معشوقه ای در حال تغییر هستند.

مانند بدن ما ، این یک معما است که از قسمتهای متحرک زیادی تشکیل شده است. مهم نیست بدن شما چقدر “دیوانه” است ، با شما ارتباط برقرار می کند!

اما من نه کار می کند مکانیک باشید و تاکید کنید که دانش کافی ندارید. من در حال یادگیری هستم و اجازه می دهم که تسلط مکانیک های اطراف من به آرامی از طریق اسمز عبور کند. عنوان را مکررا باز می کند. نه آسان است و نه راحت. (و مانند تغذیه ، هرچه بیشتر بدانم ، کمتر می دانم.)

اما من آن را مرحله به مرحله انجام می دهم.

در واقع ، مانند همه چیز ، متغیرهایی وجود دارد – برای مثال ، وقتی این مقاله را می خوانید ، فکر می کنید: “من فقط عنوان را باز نمی کنم ، در مورد تغذیه نیز یاد می گیرم!” ما می توانیم همه چیزهای خوب را خیلی جلو ببریم. اگر تمام وقت خود را صرف دانش تغذیه می کنید ، وقتی در این مدت در داخل هستید ، چه چیزی را باید بخوانید.

با رینا صحبت کن

103-DSC_1897.jpg

بررسی تغذیه ، آنچه می تواند برای شما انجام دهد و رفت و آمد با غذاهای محلی در حال حاضر در دنیای ما بسیار مهم است. عوامل محرک خود را کشف کنید ، از رژیم غذایی خود خارج شوید و احساس پاکیزگی کنید تا احساس بهتر و کامل تری داشته باشید. اما برای رفتن به مدرسه و متخصص تغذیه شدن لازم نیست زندگی خود را تغییر دهید تا بدانید به چه چیزی نیاز دارید. فقط می توانید کاوش کنید ، می توانید زیر فرش را نگاه کنید ، کمی بخوانید ، روی آن فکر کنید ، روی آن بنشینید. هیچ فشاری وجود ندارد ، فقط تماشا کنید. به زیر کاپوت بروید و نفس بکشید ، با تمام قسمت های بدن خود که به آنها توجه نمی کنید یا زیاد به آنها توجه نمی کنید بنشینید ، به چیزهایی که نمی دانید نگاه کنید و ببینید چه چیزهایی را باید کشف و یاد بگیرید. و اگر “ماشین” شما خراب شد و شما باید به زیر کاپوت نگاه کنید ، بدانید که پشتیبانی در اطراف شما وجود دارد تا شما را به جایی که باید بروید برساند. من می توانم از سفر سلامتی شما حمایت کنم. بنابراین پیش بروید ، عنوان را باز کنید.

به طور مشابه a زیاد مکانیک بیمار ، من اینجا هستم تا از شما حمایت کنم

xo ،

امضای وب. jpg

دیدگاهتان را بنویسید