دختر اردبیلی (اسرا پناهی) با قرص برنج خودکشی کرد/ پدرش اعدام شدگزارش کردن صدای ایران از انتخابات محمود صفری شهردار اردبیل در خصوص این حادثه درگذشت عصر پناهی، می گوید مدتی پیش مشکل خانوادگی داشت و با قرص برنج خودکشی کرد. روز جمعه هنگام تحویل جسد عموی او و تمامی مدارک تایید می کرد که علت مرگ خودزنی با قرص برنج بوده و جسد تحت نظر خانواده تحویل داده شده است. علت مرگ او خودکشی بود، اما یک سری از شبکه های متخاصم شروع به سیاه نمایی از این خبر کردند.

محمودی در خصوص علت مرگ عصر پناهی گفت: چندی پیش یک مشکل خانوادگی برای وی پیش آمد که ظاهرا مادرش طلاق گرفته و پدرش یک ماه پیش به اتهام قتل اعدام شده است و اسرا پناهی نیز با قرص برنج خودکشی کرده است. بیمارستان و پزشک قانونی نیز اعلام کردند و جسد وی را روز جمعه به خانواده اش تحویل دادند.

وی افزود: زمان تحویل جسد زمان عمویش بود و وی تمامی مستندات و خودزنی با قرص برنج علت مرگ را تایید کرد و جسد تحت نظر خانواده تحویل داده شد. علت مرگ او خودکشی بود، اما یک سری از شبکه های متخاصم شروع به سیاه نمایی از این خبر کردند.

شهردار اردبیل از جزئیات حادثه مدرسه شهید اردبیل ابراز بی اطلاعی کرد و گفت: من شهردار هستم و از پرونده دبیرستان اطلاعی ندارم.

صفری همچنین در پاسخ به این سوال که آیا اعتراضات دانشجویی دستگیر شده اند یا خیر، گفت: این موضوع به من ربطی ندارد، بخشی را که می دانستم توضیح دادم.