داستان عاشقانه و رسوایی پادشاه چارلز سوم و معشوقه اش کامیلا و همسرش پرنسس دایانا


روابط عاشقانه متعدد کامیلا

اما در دهه ۱۹۷۰، این موضوع دور از ذهن بود. کامیلا از یک خانواده نجیب زاده ثروتمند، اما نه چندان نجیب – اشرف خرده پا بدون عنوان انگلیسی. اما حتی این هم مهم نبود. شهرت شاهزاده خانم آینده برای دربار سلطنتی مهم بود. خانواده به معنای واقعی کلمه بر این معلوم است که منتخب چارلز باید باکره باشد. در سال ۱۹۷۱، نگاران چنین پرونده ای را در کامیلا جمع آوری روزنامه ها کردند که الیزابت دوم را به وحشت زدند. کامیلا با علیق و آدابش و علاوه بر این، با روابط عاشقانه متعدد، با تصویر یک بانوی پارسا مطابقت نداشت.

بنابراین، در بار سلطنتی، رابطه چارلز با کامیلا به عنوان یک «تجربه از روی کنجکاوی» تلقی شد، نه چیزی بیشتر. اما وقتی مشخص شد که شاهزاده به طور جدی عاشق است، در ژانویه ۱۹۷۳ او را به یک سفر هفت ماهه با نیروی دریایی بریتانیا به دریای کارائیب فرستادند.

با این حال، خود کامیلا کاملاً فهمیده است که ازدواج با چارلز برای او درخششی ندارد. معشوق سابق او، اندرو پارکر بولز، نیز هیچ شانسی برای ارتباط با خانواده سلطنتی نداشت. در بهار سال ۱۹۷۳ اندرو پرنسس آن که با خواهر چارلز در ارتباط بود او را ترک کرد و به کامیلا اعتراف کرد.

برخی از زندگی نامه نویسان خانواده سلطنتی معتقدند که شور زندگی کامیلا اصلاً شاه چارلز نبود، بلکه اندرو پارکر بولز بود. کامیلا در سن ۱۷ سال عاشق او شد. از آن زمان، آنها به دلیل خیانت های مداوم اندرو از هم جدا شدند، اما زمانی که او دوباره پیش کامیلا بازگشت، کامیلا با خوشحالی خواست که با او ازدواج کند.