خوش آمدی! وارد…


دستور پخت

دستور العمل های وب سایت در هر مرحله پس از WLS کمک می کند و سپس بر اساس 3 مرحله اصلی کدگذاری می شود – مرحله Red Liquids Stage؛ مرحله کهربا نرم / مرحله پوره ؛ و سومین مرحله سبز “غذای زندگی”. هر دستور غذا شامل تجزیه و تحلیل مواد غذایی از میزان کالری ، پروتئین ، کربوهیدرات و چربی است. دستور العمل ها برای سازگاری با بستنی و غذاهای گیاهی نیز کدگذاری شده اند. دستورالعمل هایی برای اندازه وعده ها نیز ارائه شده است و انتظار می رود که با خانواده و دوستان خود غذا بخورید ، بنابراین اندازه وعده WLS هم ارائه شده و هم توصیه می شود.

نکات سبک زندگی

یک شیوه زندگی جدید چاقی نه تنها از طریق غذا بلکه از طریق ورزش ، تغییر رفتار و روابط ، پایبندی به داروهای اساسی است. تا آنجا که ممکن است با موقعیت های اضطرابی برخورد کنید تا بهترین نیت ها را خنثی کنید. برخورد با موقعیت های اجتماعی مانند غذا خوردن در بیرون ؛ ایده های جدیدی برای تغییر اندام با نکات مد و زیبایی پیدا کنید. و عادات سالم جدید ایجاد کنید تا جایگزین عادات مخرب قدیمی شوید. وب سایت آنها را نیز پوشش می دهد.

عمل جراحي

این وب سایت همچنین انواع عملیات ارائه شده برای کسانی را که می خواهند بیشتر بدانند را پوشش می دهد و تیم چاقی می تواند از بین گزینه های موجود بهترین انتخاب آگاهانه را انجام دهد. خانواده و دوستان همچنین می توانند در توضیح تفاوت در جراحی و ارائه مشاوره در مورد نحوه حمایت از عزیزان هنگام تصمیم گیری مفید باشند. همچنین به رژیم های قبل و بعد از عمل که نیاز به پیش و پس از عمل برای مراحل صلاحیت و موفقیت طولانی مدت دارد ، نگاه می کند.

فروشگاه آنلاین

فروشگاه آنلاین دیگر هیچ یک از موارد کنترل بخش قبلی ما را حمل نمی کند ، اما می توانید کتابهای “بازگشت به زیبایی” را به صورت pdf برای استفاده فوری بارگیری کنید.

رسانه های اجتماعی

اکنون اکثر رسانه های اجتماعی مربوط به وب سایت مسدود شده است حساب کارول در اینستاگرام گهگاه غذا خوردن به عنوان یک جانباز چاقی ، “ماجراها” و انتخاب ها (به علاوه سایر لذت های بعد از عمل) را پوشش می دهد. turntoslenderofficial handle (برای پیوند اینجا را کلیک کنید). صفحات فیس بوک (در برخی موارد) به این پیوند داده شده اند ، اما نه همه آنها. اگر هنوز می خواهید دنبال کنید ، ممکن است به این معنی باشد که باید تنظیمات خود را تنظیم کنید.

مخاطب

وب سایت دیگر روزانه کنترل نمی شود ، اما نظرات به صورت هفتگی بررسی می شود. وب سایت در حال حاضر به عنوان یک منبع توسعه یافته است ، بنابراین هیچ محتوای جدیدی اضافه نخواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید