خمیر آهک آووکادو در شیشه: Paleo and Vegan Friendly


آووکادو رب آهک کلیدی

نکته جالب درباره پای آهک کلیدی: من آن را تا پنج یا شش سال پیش امتحان نکردم. برای طولانی ترین مدت ، من فکر می کردم که “مرد پای” نیستم. اما وقتی سعی کردم عاشق شدم. بله ، من برای مهمانی پای لیمویی دیر آمدم ، اما این من را از جبران وقت از دست رفته با هدر دادن هر فرصتی که من را متوقف می کند ، باز نمی دارد. زیرا نکته دیگر در مورد من این است که من زیاد نانوا نیستم به معنای سنتی. من عاشق دسرهای ساده ، پخته و خوشمزه هستم که می توانم همه اشتباهات و عیب های خود را در آن پنهان کنم. بنابراین ، پوسته پای نپخته ، بله ، لطفا! اگر بخواهیم منصف باشیم ، رب کلید آووکادو در یک شیشه چیزی اصلی یا سنتی است ، اما خوشمزه است و این مهم است. اگر می توانید دستان خود را روی لیموهای اصلی نگه دارید ، از آنها استفاده کنید. من از آهک معمولی برای بررسی این که این “خمیر” کاملاً اصلی نیست استفاده کردم و موافقم.

آووکادو رب آهک کلیدی

اگر فکر می کنید آووکادو در کیک لیمویی کلیدی عجیب به نظر می رسد ، شاید حق با شما باشد. اما ، خوشمزه است مانند پودینگ آووکادوی شکلاتی مورد علاقه من ، من عاشق مخفی کردن آووکادو در دسرهای خامه ای هستم. آنها توانایی های شگفت انگیزی در تهیه دسرهای ابریشمی و خامه ای دارند و می توانند تقریباً * بدون تشخیص باقی بمانند. من می گویم تقریباً چون طعم ملایمی دارند. با این حال ، وقتی همه مواد دیگر ، به ویژه آب لیمو ، اضافه می شوند ، طعم آن در بیشتر موارد رقیق می شود.

عناصر

این خمیر آهک کلیدی آووکادو در یک شیشه بسیار آسان است SOOOO و همچنین از مقدار کمی از مواد تشکیل شده است. پیروزی!

مواد لازم برای ظروف آهکی کلید آووکادو

در اینجا آنچه برای پوسته نیاز دارید:

نارگیل خرد شده بدون شکر: برای طعم کامل نارگیل و از آنجا که نارگیل و آهک بسیار خوب با یکدیگر ترکیب می شوند.

Pecans: برای کمی ترد و خوش طعم

خرما Medjool: برای اینکه پوسته به هم بچسبد و شیرینی طبیعی بدهد.

در اینجا چیزی است که باید پر کنید:

آووکادو: برای پرکردن خامه ای. برای بهترین طعم ، مطمئن شوید که از آووکادوی رسیده یا قهوه ای رسیده استفاده می کنید.

آب لیموترش: برای تهیه آب کافی به چند لیمو نیاز دارید تا طعم آن شبیه پای اصلی شود. می توانید از آهک معمولی یا آهک های کلیدی استفاده کنید (اگر می توانید آنها را پیدا کنید).

عسل خام (یا شیرین کننده مایع دیگر): برای کمی شیرینی. جایگزین گزینه های دیگر را ببینید.

روغن نارگیل: برای افزودن کمی خامه و طعم نارگیل بیشتر.

خامه نارگیل (برای پر کردن): برای لذت بردن و طعم دادن ، روی یک تازیانه نارگیلی خامه ای قرار دهید. این اختیاری است ، اما توصیه می شود. در این مقاله می توانید نحوه انجام این کار را با دستان خود در خانه ببینید.

طرز تهیه خمیر آهک کلیدی در یک شیشه

برای تهیه این پایهای کلیدی سالم تنها چیزی که نیاز دارید مواد بالا و یک غذاساز (یا مخلوط کن) است.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که پوسته را صاف کنید. در غذاساز یا مخلوط کن ، نارگیل خرد شده ، بیسکویت ، خرما و نمک را با همزن بزنید تا مخلوط شوند. مخلوط پوسته را به طور مساوی بین شیشه ها پخش کنید و کنار بگذارید.

صدف در غذاساز

سپس ، زمان پر شدن است. غذاساز یا مخلوط کن را پاک کنید و آووکادو ، آب لیمو ، عسل ، روغن نارگیل و نمک را اضافه کنید و مخلوط کنید تا بسیار یکدست و کرمی شود.

پر کردن مواد موجود در غذاساز

وقت آن است که همه چیز را کنار هم قرار دهیم. مخلوط پر کننده را روی پوسته قرار دهید و شیشه ها را در یخچال قرار دهید تا حداقل 1 ساعت خنک شوند. هنگامی که آماده خوردن هستید ، کمی خامه نارگیل را روی آن بمالید و با برش های آهک تزیین کرده و مزه دار کنید.

در اینجا طرز تهیه خامه نارگیل خود را در خانه آورده ایم!

آووکادو رب آهک کلیدی

چگونه ذخیره می شود

محصولات باقیمانده تا 3 روز در شیشه های بسته در یخچال نگهداری می شوند. به دلیل آب آهک ، رنگ پرکننده باید سبز روشن باشد.

من آن را چند روز در یخچال نگه داشتم و به لطف آب لیمو و آووکادوی رسیده آنها هنوز سبز روشن بودند.

آووکادو رب آهک کلیدی

نکات

 • کمی آووکادو رسیده در دستان خود بگذارید تا مطمئن شوید که این دستور غذا کار می کند. آنها باید قهوه ای و در حالت تخیل نابالغ باشند. این امر باعث می شود که طعم پر شده درست نباشد و قهوه ای نشود یا طعم بدی نداشته باشد.
 • همیشه آهک و شیرین کننده را مطابق میل خود مزه کنید و تنظیم کنید.
 • فراموش نکنید که مقداری نمک به پوسته و خمیر اضافه کنید. این به شما کمک می کند تا طعم و شیرینی بیشتری را نشان دهید.

جایگزین ها

 • عسل: آن را با یک شیرین کننده مایع دیگر جایگزین کنید. شربت افرا کار می کند ، ممکن است کمی تغییر رنگ دهد ، اما ساده ترین تغییر خواهد بود.
 • فاقد آجیل: از دانه کدو تنبل به جای پانک استفاده کنید.
 • روغن نارگیل: اگر کره ندارید ، می توانید آن را اضافه کنید. روغن نارگیل را جایگزین نکنید ، زیرا اینها محصولات کاملاً متفاوتی هستند. روغن نارگیل کمی خامه و طعم می دهد ، بنابراین من آن را دوست داشتم.
آووکادو خمیر لیمو کلیدی

سایر دستور العمل های آشپزی

اگر این کوزه های آهکی کلیدی آووکادو درست کنید ، دوست دارم از شما بشنوم. با خیال راحت من را در اینستاگرام تگ کنید و / یا نظر ، رتبه یا نظر خود را در زیر بگذارید.

این مقاله دارای پیوندهای متداول است ، بنابراین من می توانم بدون هیچ هزینه اضافی کمیسیون کمی برای شما دریافت کنم. من فقط محصولات و خدماتی را که شخصاً از آنها استفاده می کنم و دوست دارم به اشتراک می گذارم. افشای اینجا.

آووکادو کلید لیموترش را در یک ظرف قرار دهید

این خمیر آهک کلیدی آووکادویی در شیشه ، بدون شیر ، تمام طعم آهک معمولی را دارد! به عنوان یک دسر سریع پخت که در زمان کوتاهی آماده می شود ، عالی است.

زمان خنک کننده 20 دقایق

عناصر

برای پر کردن

 • 2
  عالی
  آووکادو
  رسیده ، نه قهوه ای
 • 1/4
  فنجان
  آب لیمو
  به علاوه از 1/2 آهک برای تزئین لذت ببرید
 • 2 1/2
  قاشق سوپخوری
  عسل خام
  یا سایر شیرین کننده های مایع
 • 2
  قاشق سوپخوری
  روغن نارگیل
 • 1/8
  قاشق چایخوری
  کوشر دوزو

دستورالعمل ها

 1. در غذاساز یا مخلوط کن ، نارگیل خرد شده ، بیسکویت ، خرما و نمک را با همزن بزنید تا مخلوط شوند. مخلوط پوسته را به طور مساوی بین شیشه ها پخش کنید و کنار بگذارید.

 2. غذاساز یا مخلوط کن را پاک کنید و آووکادو ، آب لیمو ، عسل ، روغن نارگیل و نمک را اضافه کنید و مخلوط کنید تا بسیار یکدست و کرمی شود.

 3. مخلوط پر کننده را روی پوسته قرار دهید و شیشه ها را در یخچال قرار دهید تا حداقل 1 ساعت خنک شوند. وقتی آماده خوردن هستید ، کمی خامه نارگیل را روی آن بمالید و با برش های آهک و طعم دار تزئین کنید.دیدگاهتان را بنویسید