خانواده تام اردیمی به دلیل مفقود شدن سازمان ملل متحد ، سازمان ملل را تصرف کردندتاریخ انتشار:

تام اردیمی کجا رفت؟ در چاد ، خانواده می گویند از سال 2020 از او خبری ندارند. اولین رئیس ستاد ادریس دبی ایتنو و هماهنگ کننده سابق پروژه نفتی در قیامی که وی پیش از پیوستن به مخالفان مسلح رهبری کرد ، چهره ای خاکستری در نظر گرفته شد. برادر دوقلو تیمانه اردیمی. وکلای این خانواده روز سه شنبه 12 اکتبر در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کردند که کمیته حقوق بشر سازمان ملل را تصرف کرده اند.

با خبرنگار ما در N’Djamena، اورلی باززارا-کیبانگولا

یکی از دختران تام اردیم در اتاق وجود دارد. او در زیر پرده بزرگ پنهان شده است ، صحبت نمی کند و به وکلای خود اعتماد می کند. دومی توضیح می دهد که از سال 2020 از پدرش خبری ندارد و تام اردیم قبل از ربوده شدن در پناهندگی در مصر بوده است.

خانواده حریف می گویند بی سر و صدا در تلاش هستند تا از مقامات چاد و مصر پاسخی دریافت کنند. بدون موفقیت.

وکلا اکنون در حال افزایش هستند و ناپدید شدن اجباری را محکوم می کنند. آنها ادعا می کنند که کمیته حقوق بشر سازمان ملل را تسخیر کرده اند. ” این فرصتی برای دو دولت چاد و مصر است تا وضعیت دکتر تام اردیم را روشن کنند.از Maitre Frédéric Dainonet می پرسد. علی رغم اعزام به کمیته حقوق بشر سازمان ملل … هرگز برای اطمینان خاطر به خانواده دیر نیست ، (بگو) دکتر اردیمی زنده است و چرا ناپدید شد … »

وکلا به سکوت مشترک چاد در برابر ناپدید شدن یک شهروند چاد اشاره می کنند. یک منبع امنیتی چاد که به سادگی اظهار نظر خود را در این مورد دشوار می داند ، تأیید می کند: “این ظریف است.”

همچنین بخوانید: چاد: خانواده تام اردیمی از سال 2020 همچنان به دنبال حریف گمشده هستند

دیدگاهتان را بنویسید