حقیقت تاریک در مورد کیف های پوره – Baby Moonکیسه های پوره بسیار مقرون به صرفه هستند ، حاوی میوه ها و سبزیجات هستند و از همه مهمتر بچه ها آنها را دوست دارند ، اما آیا واقعا این یک انتخاب سالم برای کودک شما است؟ آنها ممکن است به همان اندازه که در خانه تهیه می شوند مفید به نظر برسند ، اما متأسفانه این چنین نیست … حتی با “ارگانیک” روی برچسب.

طرز تهیه

اولین قدم در تهیه پوره خریداری شده ، تولید انبوه میوه ها و سبزیجات با استفاده از یک عملیات حرارتی قوی برای ایجاد خمیر پایدار در قفسه است. سپس این خمیر به تولیدکنندگان مختلف غذای کودک ارسال می شود که آنها را با روش های خاص خود ترکیب می کنند و سپس با دور دوم عملیات حرارتی فوق العاده بالا دوباره جوشانده می شوند.

میوه ها و سبزیجات حاوی ویتامین های محلول در آب و آنزیم های حساس به گرما هستند. در حالی که دمای بالا همه “چیزهای بد” را از بین می برد و قفسه را ثابت نگه می دارد ، متأسفانه بسیاری از ارزش غذایی را از بین می برد. نتیجه یک شربت پر قند و کم مواد مغذی است که شبیه میوه ها و سبزیجات واقعی نیست. پوره خریداری شده حاوی فیبر ، چربی یا پروتئین مورد نیاز برای کند کردن افزایش قند خون نیست که این کیسه های کوچک ناگزیر باعث ایجاد آن می شوند. متأسفانه ، چیزی که در حال افزایش است باید پایین بیاید و هنگامی که قند خون بالاخره پس از جریان خون کاهش می یابد ، ذوب شدن و تحریک پذیری بیشتر می تواند رخ دهد.

اولین تجربه خوردن نوزاد ، رویاهایی برای آینده ایجاد می کند. کودکانی که غذای فرآوری شده کودک مصرف می کنند بیشتر تمایل دارند تا پایان عمر غذاهای فرآوری شده شیرین را ترجیح دهند. مانند کلم و کینوا ، کیسه هایی که معمولاً دارای طعم هایی هستند که شیرین تلقی نمی شوند ، در وهله اول پر از میوه های شیرین قوی و اعتیادآور هستند.

هشدار نقابدار برای راحتی

اگرچه توت فرنگی یک غذای رایج برای واکنش نوزادان (اغلب با بثورات پوستی) است ، اما هنوز به طور کلی به پوره های خریداری شده از فروشگاه اضافه می شود. با این حال ، تولیدکنندگان غذای کودک والدین را “متقاعد” می کنند که مزاحم نشوند و می گویند از چنین درجه حرارت بالایی برای پردازش توت فرنگی استفاده می کنند که پروتئین مسئول واکنش آلرژیک را “از بین می برد”. به عنوان افتخار ، آنها می گویند که دمای مورد استفاده برای پخت توت فرنگی در خانه نمی تواند به دمایی برسد که بتواند همان پروتئین ها را به طور موثر از بین ببرد.

آیا من تنها کسی هستم که این را به عنوان یک پرچم قرمز وحشتناک می بینم؟

پوره خانگی در کیسه های چندبار مصرف چطور؟

اگرچه مواد مغذی بیشتر مغذی هستند ، اما دلایل متعددی برای محدود کردن استفاده کودک از کیسه ها وجود دارد.

کیسه های پوره نوزاد شما را برای تغییرات رنگ ، بافت و طعم آماده نمی کند.

نشان داده شده است که کودکانی که به مدت طولانی تر از پوره تغذیه می شوند ، در برابر بافت ها و سلیقه های مختلف مقاوم تر می شوند (خواندن = انتخابی).

اگرچه کدو تنبل و نخود فرنگی با موز و سیب متفاوت است ، اما همه پوره های خریداری شده با طعم شیرین تهیه می شوند ، بنابراین هیچ گونه تنوعی برای رشد کام کاملاً ماجراجویانه وجود ندارد.

اغلب از والدین می شنوم که می گویند کودک یا کودک نوپا کیسه را به غذاهای دیگر ترجیح می دهند. برای من ، این یک نشانه بسیار واضح است که اعتماد به کیسه های پوره شده بر آنها تأثیر منفی می گذارد. ممکن است ادامه عرضه این کیسه ها در کوتاه مدت آسان تر به نظر برسد ، اما من قطعاً می توانم تضمین کنم که دادن کیسه های بیشتر به همه کسانی که غذا می خورند ، آنها را انتخابی تر می کند.

کیسه های پوره به کودک اجازه نمی دهد با غذا ارتباط برقرار کند.

دیدن ، لمس کردن و بو کردن غذا همه اجزای مهمی هستند که برای احساس سیری مورد نیاز است و فقدان این عوامل کلیدی در هنگام غذا خوردن می تواند به طور قابل توجهی پری داخلی بدن را مختل کند.

برقراری ارتباط با غذا برای نوزادانی که یاد می گیرند چگونه قسمت های مناسب را تنظیم کنند ، اهمیت دارد ، نه اینکه احمقانه کیسه را تا پایان کار عقب بکشند.

کیسه های پوره غذای واقعی را به کودک آموزش نمی دهند.

غذاهای تازه و واقعی به نوزادان اجازه می دهد طعم غذاهای فردی را شروع کنند. حتی اگر در دوران نوجوانی مراحل انتخاب مناسب سن را بگذرانند ، کسانی که با پایه محکم شروع می کنند ، زودتر به ماجراجویی باز می گردند تا اجازه ندهند پیاده روی در سنین مدرسه خوب پیش برود.

من می دانم که والدین راحتی خود را دوست دارند ، اما واقعیت این است که کیسه های پوره غذایی نیستند که آنها می فروشند. وقتی با نوزادانم در راه هستم و وقت کافی برای غذا خوردن نداریم ، غذاهای مسافرتی آسان مانند آووکادو ، ماهی قزل آلا بدون کنسرو ، روغن گردو یا میوه خشک شده با خود می آوریم.

آیا کیسه های پوره شده ترسناک ترین چیزی است که می توانید به فرزند خود بدهید؟ البته نه ، اما تکیه فرهنگ ما به کیف مطمئناً خدمات ضعیفی به فرزندان ما می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید