جو بایدن تأکید می کند که کشورش باید زنجیره تامین خود را بازسازی کندتاریخ انتشار:

بایدن روز چهارشنبه ، 13 اکتبر گفت ، کارکنان بنادر آمریکایی و کارکنان بزرگترین شرکت های حمل و نقل و توزیع 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته کار خواهند کرد. هدف این است که یک بندر بندر باز شود و زنجیره های تأمین آسیب دیده در اثر همه گیری کووید -19 آسیب ببیند.

با خبرنگار ما در واشنگتن ، گیوم نویدن

توضیحات چشمگیر است. بندر لس آنجلس مملو از محموله ای است که منتظر است ده ها کشتی غول پیکر کانتینری در دریا تخلیه شوند.

از نظر رئیس جمهور آمریکا ، اکثر رقبای ایالات متحده معتقدند که زنجیره های تأمین علاوه بر نیاز به کار مداوم برای تحویل محصولات ، باید مورد تجدید نظر قرار گیرند. جو بایدن: ” ما دیگر مجبور نیستیم به یک شرکت ، کشور یا شخص در جهان وابسته باشیم. به ویژه زمانی که این کشورها نیازهای محیط زیستی یا نیروی کار ما را به اشتراک نمی گذارند. “

چین هنوز هدف است

باز هم ، هدف چین است. اما نگرانی فقط مختص آمریکایی ها نیست. برونو لو مایر ، وزیر اقتصاد و دارایی فرانسه ، که برای جلسات عمومی صندوق بین المللی پول (IMF) و بانک جهانی در واشنگتن به سر می برد ، این نگرانی ها را به اشتراک می گذارد و راه حلی پیدا می کند: ” استقلال. استقلال چیزی است که رئیس جمهور می خواهد با برنامه سرمایه گذاری 2030 ایجاد کند ، از نظر انرژی مستقل تر ، در مسائل هسته ای ، در نیمه هادی ها مستقل تر باشد.

جو بایدن دیگر چیزی نمی گوید. او با استفاده از فرصت ، بر تصویب یک طرح سرمایه گذاری بزرگ اصرار می ورزد ، که هنوز به دلیل اختلاف نظر میان مقامات منتخب حزبش مانع از اجرای آن می شود.

► همچنین برای مطالعه :

دیدگاهتان را بنویسید