جنون رژیم غذایی گیاهی – متخصص اطفال


تصور کنید پشت میزی در یک رستوران مجلل در نزدیکی سایفر و مامور اسمیت در فیلم “ماتریکس” محصول ۱۹۹۹ نشسته اید. اسپویلرهای اصلی اینجا در حالی که مکالمه آنها را می شنوید. این فیلم داستان آینده ای دیستوپیایی است که در آن بشریت ناخودآگاه در یک واقعیت شبیه سازی شده به دام افتاده است، ماتریکس، که ماشین های هوشمند برای منحرف کردن حواس انسان ها در حالی که از بدنشان به عنوان منبع انرژی استفاده می کنند، ساخته اند. پس از ۹ سال مبارزه با ماشین ها و زندگی در ریاضت، سایفر آماده خیانت به نسل بشر است.

سلب مسئولیت: به عنوان یکی از همکاران آمازون، دکتر. اتینگر از خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کند. شما هیچ چیز اضافی پرداخت نمی کنید.

ارتباط خود را با واقعیت قطع کنید

هر شنود کننده این مکالمه به این نتیجه می رسد که سایفر دیوانه است. طبق تعریف، آنچه عاقل است همان چیزی است که اکثریت معتقدند. یک غرغر نگران کننده به دوستان یا اعضای خانواده در مورد رایانه های شیطانی که نژاد بشر را به بردگی می کشند، می تواند Cypher را طرد یا حتی نهادینه کند.

اما حقیقت با آنچه سایفر توصیف می کند فاصله زیادی ندارد. منهای شبیه سازی کامپیوتری در واقع، مغز ما به راحتی در جمجمه ما در یک وان مایع مغزی نخاعی نشسته و پیام های حواس پنج گانه ما را رمزگشایی می کند. ما دنیای اطراف خود را همانطور که سایفر توصیف می کند تجربه می کنیم. مغز ما طعم و بو را تفسیر می کند تا تصمیم بگیرد که استیک شاتوبریاند آبدار و خوشمزه است. مغز ما لذت را از چربی و نمک موجود در گوشت. و همچنین از الکل موجود در شراب. و نیکوتین موجود در سیگار. احتمالاً، سایفر آرزو می‌کند در راه‌اندازی مجدد خود در ماتریکس، ثروتمند و مشهور باشد تا به لذت بردن از این لذت‌ها و موارد دیگر ادامه دهد.

سایفر حاضر است کل نسل بشر را به خاطر این لذت های لحظه ای محکوم کند. چه تعداد از انسان ها رژیم غذایی، هوشیاری یا پرهیز از نیکوتین خود را به همان شیوه و با عواقب بسیار کمتر محکوم کرده اند؟ این ویژگی لذت جوی، شرایط انسانی است که برخی را به نتایج ناخوشایندی سوق می دهد.

گوش ها می سوزند

همانطور که در مورد غوغاهای Cypher فکر می کنید، اتفاقاً مکالمه دیگری را از میز دیگری در نزدیکی می شنوید. این افراد در مورد این صحبت می کنند که چگونه گوشت برای عضلات قوی لازم نیست. آنها مزایای سلامتی ترک لبنیات را به اشتراک می گذارند. آنها موافقند که مرغ و ماهی غذاهای سالمی نیستند. آنها در مورد اینکه بیکن واقعاً ناخالص است صحبت می کنند. از آنجایی که این پیام ها کاملا برعکس چیزی هستند تو تمام زندگیت را شنیدی تنها نتیجه معقول این است که آنها نیز دیوانه هستند.

دیوانگی رژیم غذایی مبتنی بر گیاه، باور متفاوتی نسبت به بقیه مردم در مورد غذا دارد. نیاز به یک اراده پایدار وجود دارد که تقریباً با بقیه متفاوت باشد. این بخش سخت این روش غذا خوردن است. می تواند احساس تنهایی کند. می تواند باعث ناراحتی دیگران شود. حتی ممکن است توسط افراد خوش فکری که نمی توانند این انتخاب ها را درک کنند مورد آزار و اذیت قرار بگیرید. اما رژیم استاندارد آمریکایی (SAD) ما را بیمار می کند. اگر مثل همه اطرافیانتان غذا بخورید، خطر ابتلا به چاقی، دیابت و فشار خون را افزایش می دهید. در این صورت حفظ این جنون ارزش دارد.

آیا معامله ای داریم؟

نماینده اسمیت نشان دهنده سیستم فعلی ما است که برای مردم به عنوان مصرف کننده ارزش قائل است. شرکت های غول پیکر به اندازه دلخواه ما محصولات حیوانی محرک، الکل و نیکوتین را به ما عرضه می کنند. معامله این است که ما پولی را که به سختی به دست آورده ایم خرج اینها می کنیم غیر ضروری مواد برای سود آنها در ماتریکس ماشین‌هایی که انسان‌ها برای تامین جریان انرژی به آن نیاز دارند. در واقعیت ما، شرکت ها برای رونق به جریان ارزی ما نیاز دارند.

در دید آشکار پنهان شده است

در واقعیت ما، برخی از چربی حیوانی، کلسترول، نمک، الکل و نیکوتین موجود در این محصولات لذت بخش بیمار می شوند. برخی حتی ممکن است پیش از موعد بمیرند. اما توافق این است که ما همچنان به خرید این محصولات ادامه خواهیم داد و از این شرکت‌ها دلجویی می‌کنیم، درست همانطور که سایفر موافقت می‌کند بدن خود را دوباره به “نیروگاه” وصل کند تا ماشین‌ها را راضی کند. جهل سعادت است.

هیچ معامله

قسمت دوم جنون خوردن گیاهی این است که حداقل در مورد فرآورده های حیوانی از آن معامله کناره گیری کنید. درمان زیاده روی در مصرف کمتر است. سلامتی بهتر را می توان در ساده سازی یافت، نه چیزهای بیشتر.

شرکت هایی وجود دارند که آماده فروش محصولات و خدمات به افرادی هستند که سعی می کنند سلامت خود را از آسیب های رژیم غذایی استاندارد آمریکایی نجات دهند. در اینجا فهرستی از برخی از محصولاتی که برای استفاده از چسب زخم بر روی زخم های ناشی از رژیم غذایی نامناسب استفاده می شوند، آورده شده است.

 • ویتامین ها
 • مکمل
 • پودرهای پروتئینی
 • پروبیوتیک ها
 • عضویت در ورزشگاه
 • ردیاب مراحل
 • سم زدایی و پاکسازی می کند
 • جایگزین های غذایی
 • تردمیل دوچرخه ورزشی متصل
 • برنامه های تجاری کاهش وزن

این محصولات برای افراد دارای یک مکان کنترل خارجی کسانی که معتقدند سرنوشت آنها توسط دیگران تعیین می شود. مطمئناً، یکی از این محصولات ممکن است مورد جستجوی طولانی مدتی باشد که سلامتی را بهبود بخشد. شاید. اما، در نظر بگیرید که نویسنده داستان خودتان باشید. از این معاملات نیز دور شوید.

داشتن یک منبع کنترل درونی به معنای توقف مصرف به همان اندازه برای درمان یک عمر مصرف بیش از حد است. با بهبود در رژیم غذایی، به دلایلی که در این مقاله توضیح داده شده است، ممکن است به این مواد اضافی حتی نیازی نباشد (به جز ویتامین B12 این پست). زمانی که فرد خرید و مصرف محصولات حیوانی بالقوه مضر و سایر غذاهای بسیار فرآوری شده را که در رژیم غذایی گیاهی و کل غذاها از آنها پرهیز می شود، متوقف کند، وزن و سلامتی بدون نیاز به این “پندکش ها” بهبود خواهد یافت. پیشگیری بهتر از درمان است.

بوی خوش موفقیت

در مجموع، جنون رژیم غذایی گیاهی عبارت است از:

 • داشتن نظریات متفاوت در مورد غذا نسبت به بقیه مردم.
 • مصرف کمتر کالا و خدمات توجه داشته باشید که تغذیه سالم با پایه گیاهی وسیله ای برای رسیدن به هدف نهایی بهبود سلامت است. تنها چیزی که نیاز است، انواع سبزیجات نشاسته ای و غیر نشاسته ای ساده، میوه ها، غلات کامل، حبوبات، آجیل و دانه ها است.
 • حفظ اراده برای متفاوت بودن تقریباً با دیگران.

یک طعم اکتسابی

تعریف دیگری از جنون این است که یک کار را بارها و بارها انجام دهید و انتظار نتایج متفاوت داشته باشید. اگر محصولات به شما کمک نکرده اند…اگر تلاش برای اعتدال باعث شکست شما شده است…اگر انگیزه مکررا شما را ناامید کرده است.. از سیستمی که این نیمه اقدامات را تشویق می کند خارج شوید. گیاهی باشید شاید این تنها کار عاقلانه باشد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر