جنایت وحشتناک در شهرک کاروان/ نامادری بی عاطفه پسر ۲۲ ساله را مثله کرد


گزارش کردن صدای ایرانرسیدگی به این پرونده در دی ماه ۱۴۰۰ در پی شکایت مرد میانسالی آغاز شد. وی که به پلیس آگاهی مراجعه کرده بود از ناپدید شدن پسر ۲۲ ساله خود به نام فرهاد خبر داد.

گفت: پسرم دانشجوی حقوق است. چند روزی است که از خانه بیرون رفته و برنگشته است. من همه جا را به دنبال پسرم جستجو کرده ام اما اثری از او پیدا نکرده ام و اکنون نگران او هستم.

ماموران شهرداری یک گونی مشکوک را در شهرک کاروان کشف و پس از بازکردن آن با جسد مثله شده مرد جوانی مواجه شدند.

با این شکایت تلاش برای افشای معمای ناپدید شدن پسر دانش آموز آغاز شد تا اینکه ماموران شهرداری یک گونی مشکوک را در شهرک کاروان پیدا کردند و پس از بازکردن آن، جسد مثله شده مرد جوانی را پیدا کردند.

جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و پلیس به بررسی رد خون روی زمین پرداخت. رد خون تا چند صد متر ادامه پیدا کرد و به یک خانه قدیمی سه طبقه منتهی شد. شواهد نشان می داد مقتول احتمالاً در خانه قدیمی کشته شده و سپس جسد مثله شده او را به خیابان برده اند و چند روز از قتل می گذرد.

ماموران وقتی به جلوی خانه رفتند متوجه شدند صاحب خانه پدر فرهاد است. این مرد به سردخانه پزشکی قانونی رفت و جسد پسرش را شناسایی کرد.

فرنگیس به من گفت که پسرم از خانه بیرون رفت و دیگر برنگشت

به این ترتیب او و همسر سومش به عنوان مظنون قتل دستگیر شدند. پدر فرهاد گفت: سال ها پیش با مادر فرهاد ازدواج کردم اما چون همدیگر را درک نکردیم از هم جدا شدیم. مدتی بعد با زن دیگری ازدواج کردم که او نیز به دلیل بیماری فوت کرد و اکنون چند سالی است که با همسر سومم فرنگیس ازدواج کرده ام و دو فرزند دارم. من از مرگ پسرم چیزی نمی دانم. فرنگیس به من گفت. پسرم از خانه بیرون رفت و دیگر برنگشت.

با اظهارات این مرد، ماموران از زن ۴۰ ساله بازجویی کردند و وی از جنایت هولناک کشف و مشخص شد شوهرش در این ماجرا دستی نداشته است.

فرهاد مخفیانه از پشت در از من فیلم گرفت، به آشپزخانه رفتم و چاقو برداشتم و سرش را بریدم

زن جوان گفت: با اینکه چند سالی بود که با پدر فرهاد ازدواج کرده بودم، اما فرهاد رابطه خوبی با من نداشت. بعد از مدتی متوجه شدم که او به من نظر دارد و حرف های بی ربطی به من می زند. یک روز که می خواستم با دختر ۱۲ ساله ام به دستشویی بروم، در اتاق را بستم و میز تحریری را پشت در گذاشتم. اما وقتی برگشتم متوجه شدم فرهاد پشت در مخفیانه از من فیلم گرفته است. می خواستم ماجرا را برای شوهرم تعریف کنم. اما آخر شب وقتی برای چیدن گردو به طبقه سومی که اتاق فرهاد بود رفتم، دیدم فیلم سیاه را نگاه می کند. آنقدر عصبانی شدم که کنترل اعصابم را از دست دادم و با میله آهنی به سر فرهاد زدم و موبایلش شکست. سپس به آشپزخانه رفتم و چاقو برداشتم و سرش را جدا کردم. سر را در کیسه ای در حمام نگه داشتم و سپس جسد را مثله کردم و چند روز در خانه نگه داشتم. تا اینکه آنها را در چند کیسه و گونی پیچیدم و با کمک یک مرد مقوایی خواب آنها را به خیابان بردم.

پدر فرهاد با اعلام گذشت گفت که از همسر سومش شکایتی ندارد

در پی اعترافات این زن، کیفرخواست صادر و پرونده وی به شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد. این زمانی بود که پدر فرهاد اعلام بخشش کرد و گفت از همسر سومش گلایه ای ندارد.

در ابتدای جلسه رسیدگی به این پرونده، نماینده دادستان با قرائت کیفرخواست، خواستار مجازات برای فرنگیس اشد شد. سپس مادر فرهاد مقابل قضات ایستاد و به شوهرش اشاره کرد و گفت: از آنجایی که پسرم مفقود شده بود چند بار با فرنگیس تماس گرفت و من ماجرا را دنبال کردم. یک بار فرنگیس گفت که امیدوار است کار پدر فرهاد بر او اثر نگذارد. از شنیدن این حرف تعجب کردم و علت این کار را از او پرسیدم، اما او سکوت کرد. او و شوهر سابقم برای مدت طولانی می خواستند من را مخفی کنند و به همین دلیل به پلیس گفتند که من مرده ام. اما پلیس مرا پیدا کرد. من خون پسرم را نمی بخشم و خواستار قصاص هستم. سپس فرنگیس پشت سکو ایستاد و از خود دفاع کرد.

جنایت وحشتناک در تهران/ نامادری بی عاطفه پسر 22 ساله را مثله کرد

تناقض نامادری در جلسه دادگاه

وی اظهارات جدیدی کرد و گفت: اتهام قتل را قبول ندارم. تازه جسد را پیدا کردم و به انتهای خیابان بردم. وی در تشریح جزئیات این حادثه گفت: زمانی که از محل کار به خانه برگشتم با یک گونی مشکوک زیر موتورسیکلت پسرم در حیاط خانه مواجه شدم که آثار خون در کنار آن بود. مادرشوهرم هم میگفت نمیدونه داخل گونی چیه. گونی را تا انتهای خیابان کشیدم و گذاشتم. دوباره به انتهای خیابان رفتم و از آن بازدید کردم. آخرین باری که دیدم یک افسر پلیس کنارش ایستاده بود. وقتی مامور پلیس گونی را باز کرد، با دیدن شلوار فرهاد متوجه شدم جسد متعلق به پسر شوهرم است. چون خودم شلوار را برایش خریده بودم.

وی درباره اعترافات قبلی خود به پلیس آگاهی گفت: اعترافات قبلی خود را درباره قتل و انگیزه آن را قبول ندارم. من قبلاً تحت فشار اظهارات نادرستی داده بودم.

در پایان جلسه قضات به شور آمدند و با توجه به شواهد موجود در پرونده، فرینگیس را به قصاص و دیه جنایتی که نسبت به متوفی انجام داده بود محکوم کردند.