جشن های ۴ جولای – برخی در ۴!


مرکز وایت واتر

تعطیلات را در بیرون در مرکز وایت واتر جشن بگیرید. این جشن ها بیش از دو روز شامل موسیقی زنده، مسابقه، تمرین های متعدد یوگا و موارد دیگر است.

به دلیل تغییرات ناگهانی متعدد در فرآیند صدور مجوز آتش بازی که توسط شهرستان مکلنبورگ و شهر شارلوت تجویز شده است، مرکز Whitewater دیگر در یکشنبه، ۳ ژوئیه یا دوشنبه، ۴ ژوئیه ۲۰۲۲ نمایش آتش بازی نخواهد داشت.

گاستونیا، غرفه روتاری:

دوشنبه ۴ تیر ۱۷ الی ۲۱:۳۰

دوشنبه ۴ ژوئیه از ساعت ۵:۰۰ تا ۲۱:۳۰ به مرکز شهر Gastonia بیایید! کامیون های مواد غذایی، فروشندگان، سرگرمی، KidsZone رایگان و آتش بازی حوالی ساعت ۹:۳۰ شب وجود خواهد داشت.

جشن آتش بازی کوه هالی

پنجشنبه ۳۰ ژوئن.
جشن آتش بازی کوه هالی این پنجشنبه است 🎉 دی جی جانی بی جشن را در ساعت ۶:۰۰ بعدازظهر آغاز می کند Coming Up Brass ساعت ۱۹:۰۰ در مرکز شهر مونت هالی روی صحنه می رود.🤸‍♀️Kids Zone اثر کیم مونی
تن کامیون های مواد غذایی!
آتش بازی در غروب.

قرمز، سفید و بلمونت

برای جشن سالانه روز استقلال ما در مرکز شهر بلمونت در شنبه ۲ ژوئیه ۲۰۲۲ به ما بپیوندید. ما آتش بازی، غذای عالی، نوشیدنی های سرد، و کنسرت راکانه خواهیم داشت! این شب در ساعت ۱۸:۰۰ با افتتاحیه باغ نوشیدنی و دی جی آغاز می شود. جشن ها تا شب ادامه خواهند داشت، از جمله کنسرت زنده در زمین بالای پارک استو توسط گروه جاوا که از ساعت ۱۹:۰۰ شروع می شود. مطمئن شوید که کنسرت به پایان می رسد، زیرا شهر بلمونت بار دیگر یک آتش بازی تماشایی برگزار می کند که آسمان را در ساعت ۱۰:۰۰ شب روشن می کند.

جشن چهارم جولای شهر بسمر

روز استقلال را در مرکز شهر بسمر در روز جمعه، ۱ ژوئیه ۲۰۲۲ از ساعت ۶ بعد از ظهر تا ۹:۳۰ شب جشن بگیرید. موسیقی زنده توسط “The Extraordinaires”، کامیون های غذا و فعالیت های سرگرم کننده برای کل خانواده وجود خواهد داشت. شب با یک نمایش آتش بازی ویژه به پایان می رسد!