جزئیات قتل مرگبار در مراسم عروسی سیرجان / دستگیری متهمگزارش کردن صدای ایرانسرهنگ امیر سبطکی گفت: ۱۹ تیرماه در پی اعلام نزاع دسته جمعی منجر به قتل در مراسم عروسی در یکی از تالارهای پذیرایی منطقه ویژه اقتصادی سیرجان، یگان های گشت به محل حادثه اعزام شدند.

وی می گوید: با حضور ماموران در محل مشخص شد تعدادی از افراد حاضر در این جشن عروسی در حال درگیری با یکدیگر بوده و درگیری دسته جمعی شکل گرفته و ۲ جوان با ضربات چاقو از ناحیه گردن و شکم مجروح شده اند. و یکی از مجروحان به بیمارستان منتقل شد. بیمارستان فوت می کند و ضارب و تعدادی از عاملان این درگیری بلافاصله از محل متواری می شوند.

پیگیری پلیس برای شناسایی و دستگیری قاتل و عاملان این درگیری

به گفته فرمانده انتظامی سیرجان، جستجوهای پلیسی برای شناسایی و دستگیری قاتل و عاملان این درگیری آغاز شده و در این راستا با تلاش تیم هایی از پلیس، امنیت عمومی و سایر رده ها، عامل قتل و ۷ نفر افراد شرکت کننده در این شهر طی چندین عملیات جداگانه شناسایی و دستگیر شدند.

وی می گوید: تحقیقات پلیسی از پلیس سیرجان با دستورات تخصصی مقام قضایی در کمتر از ۷۲ ساعت به نتیجه رسید تا علت و ماهیت دقیق حادثه و انگیزه نزاع دسته جمعی در جشن عروسی منطقه ویژه اقتصادی سیرجان.

به گفته وی، علت و انگیزه این درگیری گروهی که متأسفانه منجر به قتل شد، اختلاف و درگیری قبلی چند نفر و وقوع نزاع بین آنها بود و در این راستا تمامی متهمان به مراجع قضایی معرفی شدند. مقامات پس از تشکیل پرونده