جزئیات سیل در مناطق غربی تهران/ امدادرسانی ادامه داردبه گزارش صدای ایران شاهین فتحی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران در این خصوص گفت: بر اساس هشدارهای هواشناسی از اواخر شب گذشته شاهد بارش شدید باران در استان تهران بودیم.

وی ادامه داد: بر اثر این بارندگی ها در چند نقطه استان تهران به ویژه مناطق غربی و جنوبی استان به ویژه منطقه «امام زاده داود» شاهد آبگرفتگی و گل و لای هستیم.

فتحی بیان کرد: تمامی عوامل هلال احمر استان تهران در آماده باش کامل بودند و چندین تیم امداد و نجات از جمله تیم های واکنش سریع و امداد و نجات در شهرستان های تهران، شمیرانات، پاکدشت و ملارد به دلیل شدت حادثه در حال امداد رسانی هستند. سیل قرار است به اطلاع هموطنان برسانند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران افزود: تاکنون حادثه جدی در استان تهران به جز چند خانواده گرفتار در گل و لای و مسدود شدن جاده ها گزارش نشده است و امدادگران جمعیت هلال احمر استان تهران در حال انجام هستند. ارائه خدمات هستند.

فتحی به نحوه امدادرسانی اشاره کرد و گفت: تیم واکنش سریع و سه تیم عملیاتی هلال احمر تهران در منطقه امامزاده داوود پایتخت مشغول امدادرسانی هستند که یک تیم به همراه راهدار در فشم حضور دارند. منطقه شهرستان شمیرانات و یک تیم امدادی در منطقه حضور دارند نیروگاه شریف آباد پاکدشت برای رهاسازی یک خانواده محبوس و تیمی نیز در روستای قشلاق ملارد مشغول به کار هستند و تیم های بیشتری را به این مناطق اعزام خواهیم کرد. در صورت نیاز

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ این مسئول افزود: شماره ۱۱۲ جمعیت هلال احمر استان تهران برای دریافت حوادث احتمالی در دسترس هموطنان در استان تهران است و در صورت نیاز تیم های امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران در مناطق حادثه دیده حضور خواهند داشت.