جزئیات توهین و اخراج افشین آذری توسط مجری بی ادب باکویی


گزارش کردن صدای ایران، در برنامه زنده تلویزیونی که افشین آذری خواننده پاپ تبریزی نیز به عنوان مهمان حضور داشت؛ زائور کمال مجری شبکه آذربایجان در اقدامی غیرحرفه ای ضمن افشای گفتگوی خصوصی خود با افشین آذری درباره دعوت از دیگر خوانندگان ایرانی، او را از استودیو بیرون انداخت.

دلیل توهین مجری باکو به افشین آذری
اقدام این مجری تلویزیون در فضای مجازی سر و صدای زیادی به پا کرده و با واکنش تند رسانه ها و فعالان مجازی جمهوری آذربایجان مواجه شده است. علاوه بر این، ایرانی‌ها واکنش‌های تند خود را به رسانه‌های آذربایجان ارسال کردند تا با ذلتی که آذربایجان شکل داده است مبارزه کنند.

روزنامه ینی اسوان با انتقاد از اقدام این مجری نوشت: مجازات کسی که از آن طرف ارس پارتی می راند چیست؟

ایلگار آلفی اوغلو: هر چه زودتر این مجری متجاوز و بی ادب را اخراج کنید و عذرخواهی کنید

ایلکار آلفی اوغلو روزنامه نگار معروف آذربایجان با ابراز تاسف از اقدام زائور کمال خطاب به مدیران شبکه تلویزیونی ARB گفت: هر چه زودتر این مجری توهین آمیز و بی ادب را اخراج کنید و عذرخواهی کنید.

برای مقابله با رفتار توهین آمیز زائور کمال اقدامات لازم را انجام دهید

به گزارش صدای ایران، همزمان مشفق اصغرلی، نایب رئیس شورای مطبوعات جمهوری آذربایجان نیز با بیان اینکه مجریان باید فرهنگ تلویزیون را رعایت کنند، گفت: اقدامات لازم در این زمینه انجام خواهد شد. با رفتار توهین آمیز زائور کمال برخورد کنید و به زودی به شما اطلاع خواهیم داد.» تهیه خواهد شد.

اقدام مجری در خصوص اخراج افشین آذری از برنامه تلویزیونی سر و صدای زیادی در فضای مجازی ایجاد کرده و با واکنش تند رسانه ها و فعالان مجازی جمهوری آذربایجان مواجه شده است.