جزئیات اعدام ۵ نفر از اعضای خانواده در اصفهانگزارش کردن صدای ایرانحجت الاسلام و المسلمین جعفری، اظهار کرد: عصر روز جمعه خبری مبنی بر حلق آویز شدن ۵ نفر از اعضای یک خانواده در شهرستان نجف آباد منتشر شد که از طریق همسایگان با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع داده شد.

۵ نفر از اعضای یک خانواده همه به دار آویخته شدند

وی گفت: بلافاصله پس از اعلام این خبر، ماموران پلیس راه به همراه دادستان شهرستان، پزشکی قانونی و سایر افراد مربوطه در محل حادثه حضور یافتند و مشاهده شد که ۵ نفر از اعضای یک خانواده همگی به دار آویخته شده و به علت با گذشت زمان، اجساد تجزیه شده بودند. .

رئیس کل دادگستری استان ادامه داد: تحقیقات بدون تاخیر آغاز شده و در حال حاضر تیم مجرب نیروی انتظامی و پزشکی قانونی زیر نظر دادستان شهرستان و مرکز استان در حال بررسی ابعاد مختلف این حادثه هستند.

حجت الاسلام و المسلمین جعفری تصریح کرد: آنچه مسلم است با توجه به شواهد و مدارک و تحقیقات اولیه در محل تاکنون موضوع قتل مطرح نشده و اعلام دستگیری یک نفر و یا افرادی در این خصوص در فضای مجازی صحت ندارد و طبیعی است در تحقیقات و تحقیقات مقدماتی افراد مرتبط و مطلعی که قبلاً با این خانواده در ارتباط بوده اند احضار و اطلاعات لازم از آنان اخذ شود.

به گزارش صدای ایران و به نقل از روابط عمومی دادگستری استان اصفهان، دستگاه قضایی استان در پایان خاطرنشان کرد: پس از کسب نتیجه در خصوص ابعاد مختلف این حادثه، مراتب به اطلاع عموم خواهد رسید.