تیراندازی در عروسی حادثه دیگری را رقم زد/ مرد ۳۳ ساله جان باختگزارش کردن صدای ایرانسرهنگ حمید افرامان اظهار داشت: در پی اعلام به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر مصدومیت جوان ۳۳ ساله ای بر اثر تیراندازی با سلاح شکاری در شهرستان مرادشت، بررسی موضوع در جریان است. دستور کار ماموران پلیس گرفت

تیراندازی تصادفی

وی گفت: در تحقیقات اولیه ماموران پلیس آگاهی مرودشت اطلاع پیدا کردند که مردی ۳۰ ساله شب گذشته در مراسم عروسی به طور تصادفی با اسلحه شکاری به دوست ۳۳ ساله خود شلیک کرد که بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد. بیمارستان .

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس فارس ادامه داد: ماموران در تحقیقات خود ضارب را شناسایی و پس از مشورت با بزرگان و ریش سفیدان محل، قاتل خود را به پلیس معرفی و تسلیم قانون شد.

افرامن با اشاره به اینکه اسلحه شکاری مورد استفاده در قتل کشف شد، گفت: قاتل در تحقیقات به قتل اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

به گزارش صدای ایران وی گفت: تیراندازی در جشن ها و مراسم عزاداری یکی از آداب و رسوم اشتباهی است که اغلب باعث بروز حوادث تلخ و ناگوار مانند حادثه اخیر می شود و پلیس با افراد خرید و فروش و نگهداری سلاح های غیرمجاز برخورد قاطع خواهد داشت. “