تیت به عنوان معاون پزشکی خانواده در مدیریت دانشگاه کارولینای شمالی منصوب شد


مایه خرسندی است که دپارتمان پزشکی خانواده دانشگاه کارولینای شمالی، کوین تیت، MHA را به عنوان معاون جدید مدیریت در بخش مدیریت، از ۱۲ ژوئیه ۲۰۲۱ اعلام می کند. او به خوبی برای این نقش آماده است و متعهد به خدمت در بخش ماموریت های متعدد ما

کوین به مدت ۱۶ سال در دپارتمان پزشکی خانواده کار کرده است که از آن به عنوان دستیار مدیر عمل و اخیراً به عنوان مدیر عملیات تجاری بالینی شروع کرده است. او در طول سال‌ها با ران لینگلی همکاری نزدیکی داشته است و درک دقیقی از عملکرد و روابط این بخش با دانشکده پزشکی و دانشگاه بهداشت سازمان ملل متحد دارد. در جدیدترین سمت خود، او مسئول استراتژی، تأمین مالی و نظارت عملیاتی کلیه عملیات بالینی سرپایی در بخش بود. او نقش مهمی در افتتاح مکان‌های کلینیک پزشکی خانواده دانشگاه کارولینای شمالی در دورهام و کاراوی، توسعه سلامتی محل کار و سایر برنامه‌های قرارداد بالینی، مدیریت طرح غرامت اعضای هیئت علمی، و هدایت تحلیل‌های مالی و عملیاتی بخش داشته است.

کوین لیسانس خود را در رشته اقتصاد و علوم سیاسی از دانشگاه کارولینای شمالی در سال ۲۰۰۰ دریافت کرد و مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بهداشت (MHA) خود را در سال ۲۰۰۵ در دانشکده بهداشت عمومی Gillings در دانشگاه کارولینای شمالی به پایان رساند.

همانطور که از کوین برای نقش جدیدش استقبال می کنیم، به فداکاری خستگی ناپذیر ران لینگلی، MSPH فکر می کنیم که بیش از ۳۵ سال در این بخش خدمت کرده و در پایان جولای بازنشسته می شود. این بخش در سه دهه گذشته رشد قابل توجهی داشته است و ران نقش مهمی در این موفقیت ایفا کرده است. او همچنین یک رهبر در شرکت است و بسیاری به دنبال مشاوره عاقلانه او هستند. دلمان برایش بسیار تنگ خواهد شد، اما برایش آرزوی سالهای خوشی پس از بازنشستگی داریم.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر