توپ های انرژی با شیرینی خورشید بریده می شوند


من همیشه به دنبال پیروزی های کوچک در رژیم غذایی روزانه ام هستم.
ممکن است نام برخی غذاها کمتر “سکسی” باشد ، اما این غذای مفید را به خاطر طعم خوشمزه و مزایای قابل توجه آن برای سلامتی دست کم نگیرید! اینها از کمک به بهبود تراکم استخوان گرفته تا عمل به عنوان سرکوب کننده اشتها طبیعی ، سلاح های مخفی جدید من هستند …

شیرینی خورشید 3

چیزی که توجه من را به خود جلب می کند این است که 4/5 از این افراد بد تنها 100 کالری دارند. همانطور که می دانید ، شمارش کالری زیاد مرا اذیت نمی کند ، اما ارزش توجه دارد! به جای جویدن کیک های برنج خسته کننده (صادقانه بگویم) ، من شروع به کوبیدن کیک های برنج خسته کننده کردم ، مقداری زردآلو خشک در یک کلمه در روغن گردوی ترد آغشته شده بود … الهی! حتی مرا برای رفتن به سینما چرخاندند!

این جواهرات موذی ، که به کمک روده های بزرگ ما در هضم غذا معروف هستند (ام …) ، همچنین از مزایای سلامتی زیر استفاده می کنند

سرشار از کلسیم و ویتامین D هستند و می توانند سلامت استخوان ها را بهبود بخشند.
همچنین سرشار از منیزیم (که ما را به خواب می برد و ماهیچه ها را آرام می کند) ، بور ، مس ، ویتامین K (لخته شدن خون!) و پتاسیم (سیستم عصبی و فشار خون را تنظیم می کند) است.
سرشار از فیبر – 3 گرم در هر وعده (چیزی که زنان ما واقعاً به آن نیاز دارند!)

علیرغم طعم شیرین ، آنها در واقع دارای شاخص گلیسمیک و بار کمی هستند ، بدین معنی که بدن شما دیوانه قند خون بالا نیست (و همچنین به آرامی توسط بدن جذب می شود!). من همیشه به خوانندگان و بینندگان خود می گویم سعی کنید هنگام خوردن هر نوع دسر ، یک چربی یا پروتئین سالم بنوشید ، اما هنگام خوردن مقدار زیاد ، نگران خوردن آلو از نظر واکنش به قند خون نباشید.

شیرینی خورشید 4

چگونه می توانم از زردآلو خشک در برنامه غذایی روزانه خود استفاده کنم ، یا آنها را مستقیماً از بسته بندی آغشته به گردو بخورم ، یا از آنها به عنوان جایگزین قند واقعاً مغذی برای تهیه تنقلات ، توپ های پروتئینی ، کوکی ها یا هر چیز خوشمزه ، خانگی و خوشمزه – لذیذ. به وقتی صحبت از غذاهای خوشمزه می شود ، من از آنها در سیب زمینی سرخ شده استفاده می کنم تا کمی شیرینی طبیعی به دست بیاورم ، و صبح آنها را به قطعات کوچک در بالای فرنی برش می دهم – و اگر اجازه دهید مدتی بنشینند ، کمی هستند. خوشمزه تر و مهربان تر از شربت بهشت…
به طور کلی ، پخت یا تهیه آن بسیار آسان است و در دستور العمل های شما جایگزینی برای کره / شکر است. خرما را با هر یک از دستورهای شیرین خود جایگزین کردم ، باور کنید یا نه ، خرما بیشتر از زردآلو خشک قند دارد!

یکی از دستور العمل های هرس کوچک مورد علاقه من برای امتحان در محل کار – جعبه ناهار ، استراحت چای اداری و راه عالی برای رفتن! بسیاری از روش های خوشمزه دیگر را برای گنجاندن این جواهرات کوچک شیرین در رژیم غذایی خود پیدا خواهید کرد.
برش توپ

زمان آماده سازی: 10-15 دقیقه

عناصر
3/4 فنجان بادام یا بادام زمینی
1 فنجان آلو توخالی Sunsweet® ، خرد شده
2 قاشق غذاخوری دانه چیا
2 قاشق غذاخوری کاکائو خام
پودر پروتئین وی بدون چربی بدون قاشق
2 برابر روغن بادام ترد
1 1/4 قاشق غذاخوری روغن نارگیل
1/2 فنجان نارگیل خشک شیرین نشده
* اختیاری 50 گرم 85٪ شکلات سیاه ، ذوب شده
دستورالعمل ها
1. بادام را در غذاساز به خوبی مخلوط کنید ، اما خرد کنید تا کاملا آسیاب شود.
2. آلو خرد شده ، پودر پروتئین ، دانه های چیا ، پودر کاکائو و روغن بادام را اضافه کرده و هم بزنید تا خوب مخلوط شوند.
3. روغن نارگیل آب شده را اضافه کرده و نبض را اضافه کنید تا مخلوط شما به هم بچسبد ، زیرا گلوله های کوچکی درست خواهید کرد.
4. به توپ های کوچک بچرخانید- من برای یک توپ حدود یک قاشق غذاخوری توصیه می کنم.
5. توپ های کوچک را داخل نارگیل یا شکلات آب شده خود بچرخانید.
6. آنها را روی کاغذ روغنی بیندازید – زیاد با شکلات تلخ مخلوط نکنید و می توانید آنها را در حدود 45 دقیقه بخورید.
7. سعی کنید همیشه تمام غذاهای نیمه خورده ام را با نیم چشم دیگرم بخورید! اگر آنها اینقدر دوام آوردند ، آنها را در یک محفظه هوای بسته بریزید و بفرستید

توجه: به مدت 30-45 دقیقه در یخچال قرار دهید. در ظرف دربسته در یخچال تا 1 هفته نگهداری کنید.

حدود 100 کیلو کالری در هر توپ!

شیرینی خورشید 1

اگر شما هم مثل من هستید ، قبول کنید که حداقل 4 یا 5 غذا می خورید ، وای!

لذت بردن

ایکس
توجه داشته باشید:
این یک پست پولی با Sunsweet است ، اما من واقعاً این محصول را دوست دارمدیدگاهتان را بنویسید