توماس توسط سازمان ملی دفاتر دولتی بهداشت روستایی NC “ستاره جامعه” نامیده شد


دانشیار پزشکی خانواده سازمان ملل متحد، گیل توماس، توسط سازمان ملی دفاتر بهداشت روستایی ایالتی (NOSORH) به دلیل کار حیاتی خود به عنوان مدیر پزشکی دفتر NCDHHS در کارولینای شمالی، به عنوان ستاره جامعه کارولینای شمالی در سال ۲۰۲۱ معرفی شد. برنامه. از نسخه NOSORH Community Stars:

الیزابت فریمن لامبار، مدیر برنامه بهداشت کارگران مزرعه ORH گفت: “گیل توماس در طول زندگی حرفه ای خود یک ستاره جامعه بوده است و به مردم محروم خدمت می کند.” با این حال، در طول همه‌گیری، دکتر توماس از مارس ۲۰۲۰ هر روز را فراتر گذاشته و قهرمان طرح واکسیناسیون کارگران مزرعه بوده است که بیش از ۲۷۰۰۰ کارگر مزرعه را با نرخ پذیرش بیش از ۹۰ درصد واکسینه کرده است.

دکتر توماس از سال ۲۰۱۳ مدیر پزشکی برنامه سلامت کارگران مزرعه بوده است و یک کلینیک سیار را اداره می کند که در آن تیمی از پزشکان، پرستاران، ساکنان و دانشجویان پزشکی را مدیریت می کند که به اردوگاه های کارگران مزرعه مهاجرت می کنند تا به کارگران مزرعه مهاجر مراقبت کنند. بسیاری از آنها در برنامه ویزای موقت کارگر کشاورزی از مکزیک به اینجا سفر کرده اند. تلاش های او برای آموزش دیگران در مراقبت از این جمعیت منجر به ایجاد یک دانشجوی انتخابی پزشکی در رشته بهداشت مهاجر در دانشکده پزشکی UNU شد و ساکنان در معرض خطر به مدت دو هفته برای دریافت اقامت در پزشکی خانوادگی UNU چرخش کردند.

دکتر توماس از پدر و مادری مبلغ در جمهوری کنگو متولد شد و در آنجا آرزوهای خود را برای کار در پزشکی کشف کرد. انگیزه او برای کار با جامعه کارگران مزرعه از تجربه کار با این نیازهای بهداشتی منحصر به فرد در حالی که ساکن روستایی اورگان بود، سرچشمه می گرفت. او می‌گوید: “این مایه افتخار بوده است که توجه به نیازهای این مردان و زنان را جلب کنم که با رشد و برداشت مواد غذایی ما چنین نقش اساسی را در جامعه ما ایفا می‌کنند. کارگران مزرعه با موانع بسیاری برای مراقبت‌های بهداشتی از جمله دستمزدهای پایین، و فقدان بیمه درمانی حمل و نقل، موانع زبانی، ساعات کاری که اغلب از طلوع تا غروب خورشید ادامه دارد، ۶ روز در هفته بدون مرخصی پرداخت می شود. غذای ما.”

دکتر توماس در پایان سال بازنشسته خواهد شد و مدجولی مور، دانشیار پزشکی خانواده این سمت را در آن زمان به عهده خواهد گرفت. تلاش‌های آن برای آموزش و حمایت از رهبران آینده که با جمعیت‌های محروم کار می‌کنند، برنامه را برای ادامه ارائه مراقبت‌های با کیفیت بالا به آسیب‌پذیرترین افراد آماده می‌کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر