توت فرنگی ، ریواس و نارگیل خرد می شوند – مواد اولیه کامل


توت فرنگی ، ریواس و نارگیل خرد می شود

از نظر حقیر ، که من از آن عذرخواهی نمی کنم ، زمستان ایجاب می کند که ما برای خوردن دسر و صبحانه کاملاً از هم جدا شویم. نه تنها از نظر قند مغذی کمتر و بیشتر است ، بلکه ما را از داخل به بیرون گرم می کند. در ماه های سرد ، هنگام کار برای گرم کردن بدن ، همیشه ایده خوبی است که بخواهیم غذاهای گرم ، پخته و دم کرده (به مقدار زیادی سبزیجات ریشه ای ، سوپ ، فرنی و غیره فکر کنیم) را برای حمایت از هضم غذا بخوریم. به

به منظور گرم کردن صبحانه ، من غذاهای توت فرنگی ، ریواس و نارگیل Crumble را اینجا دارم. آنها بدون گلوتن و بدون شیر هستند و با ترکیبی باشکوه از نارگیل ، بادام ، کرفس و توت فرنگی بسته بندی شده اند. اگر توت فرنگی ندارید ، می توانید زغال اخته بنوشید.

6 خدمت می کند

عناصر

1 دسته کرفس (به قطر 4 سانتی متر)
900 گرم توت فرنگی تازه یا یخ زده (هنگام انجماد ابتدا ذوب کنید)
2 xq GF آرد ساده
¼ فنجان آب

Crumble Topping:

1 فنجان نارگیل (خشک یا خرد شده)
40 ق بادام
2 xq GF آرد ساده
نمک دریا را نیشگون گرفتیم
¼ فنجان روغن نارگیل (دمای اتاق)
2 امتیاز xq

روش:

فر را روی 180 *گرم کنید.

در یک کاسه بزرگ ، کرفس ، توت فرنگی ، آرد و آب را مخلوط کنید. مخلوط میوه را به 6 کاسه سرامیکی تقسیم کرده و کاسه ها را در فر قرار دهید. البته اگر غذاهای جداگانه ندارید ، می توانید از یک کاسه متوسط ​​استفاده کنید.

با استفاده از چرخ گوشت ، نارگیل ، آرد ، بادام ، نمک ، روغن نارگیل و عسل را با هم بزنید تا خرده ای شکل شود. اگر مخلوط کن ندارید ، تمام بادام را با ظرف بادام پر کنید و مواد را با انگشتان خود کار کنید (من نارگیل خرد شده را برای این گزینه تشویق می کنم).

قابلمه را به طور مساوی با مخلوط خرده پر کنید.

ظرف ها را با فویل بپوشانید و به مدت 35 دقیقه بپزید.

فویل را بردارید و 10 دقیقه دیگر بپزید تا بالای آن طلایی شود.

گرم یا سرد را با بستنی یا یک نارگیل بزرگ یا ماست یونانی میل کنید. و سپس ، البته ، کرم وجود دارد.

وقتی این کار را می کنید ، لطفاً نظرات خود را به من اطلاع دهید ، من خوشحال می شوم بازخورد شما را دریافت کنم. شما باید بیشتر به دنبال الهام از زمستان باشید تا شیرین ، به دنبال یازده خوشمزه ترین دسر زمستانی نباشید.دیدگاهتان را بنویسید