تماس با ما در سال ۲۰۲۲ – چاقی کانادا


در سال ۲۰۲۲ با Obesity Canada با ما در مجموعه وبینار ماهانه “مکالمات متصل” ما بپیوندید! سال جدید را با پیوستن به میزبانان لیزا شفر و ایان پاتون آغاز کنید تا گفتگوهای مهمی را در مورد سلامت با متخصصان چاقی از سراسر کانادا و جهان داشته باشند. این فرصتی منحصر به فرد برای برقراری ارتباط با متخصصان مشهور از تعدادی از رشته های مرتبط با درمان، مدیریت و پیشگیری از چاقی، همراه با حامیان بیماران شناخته شده بین المللی است که در خط مقدم ایجاد تغییر بوده اند.

سال ۲۰۲۲ وعده می دهد که سال بزرگی برای چاقی کانادا باشد زیرا ما در راستای ماموریت خود برای بهبود زندگی افرادی که دچار چاقی هستند از طریق تحقیق، آموزش و حمایت تلاش می کنیم، و گفتگوهای مرتبط بخش بزرگی از آن خواهد بود. با موضوعات درخواستی جامعه در مورد موضوعاتی که می خواهید درباره آنها بیشتر بدانید، هر ماه روی اطلاعات مرتبط، جذاب و قابل اعتماد حساب کنید.

ژانویه، ماه آغازها و تصمیمات جدید در مورد سلامتی است، اما برای بسیاری از ما همه چیز مربوط به رژیم گرفتن و تلاش برای کاهش وزن است که کوتاه مدت یا بی اثر هستند. فرهنگ رژیم غذایی که در این زمان از سال شروع می شود، مملو از اطلاعات نادرست است که می تواند بیشتر از اینکه مفید باشد، ضرر دارد. در ۲۵ ژانویه ۲۰۲۲ به ما بپیوندید تا با متخصص تغذیه ثبت شده، نویسنده اصلی دستورالعمل‌های عمل بالینی چاقی کانادایی جنیفر براون، درباره تأثیرات فرهنگ رژیم غذایی و آنچه که می‌توانیم برای موفقیت در هنگام تغذیه آماده کنیم، به ما بپیوندید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید به مدها، غذاها و حقایق: چگونه فرهنگ رژیم غذایی مراقبت از چاقی را تضعیف می کند (و چه کاری می توانید در مورد آن انجام دهید)

سپس در ۲۲ فوریه ۲۰۲۲ دوباره به ما بپیوندید شکل چیزهای آینده: بدنه کار روی وزن و سلامتی با مهمان ویژه و مدافع بیمار بین المللی شناخته شده امبر هوت گارسیا. به عنوان رئیس سابق هیئت مدیره اتحاد ضد چاقی، و یکی از اعضای موسس اتحاد جهانی چاقی، آمبر دانش و تجربه زیادی را در حمایت از کارهایی که می‌توانیم برای حمایت از افراد مبتلا به چاقی انجام دهیم، به ارمغان می‌آورد. از نحوه صحبت ما در مورد بدن خود و دیگران، تا حمایت از مراقبت های بهداشتی مورد نیاز، آمبر پیشگامی با تجربه زندگی الهام بخش است که همه ما می توانیم از آن بیاموزیم. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید!

با ما همراه باشید زیرا رویدادهای ماهانه بیشتری را در هفته ها و ماه های آینده اضافه می کنیم!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر