تعیین اهداف برای تیم 2019 ، قسمت 1


همه می خواهند وزن کم کنند یا سیگار را ترک کنند یا ورزش را شروع کنند و غیره. زمان تصمیم گیری در زمان سال است. همه ما می دانیم که قطعنامه ها به طور کلی مورد استقبال قرار نمی گیرند و مردم خود را می سوزانند. تمایلات قبل از ژانویه به پایان رسیده است.

با این حال ، من دوست دارم فهرستی از کارهایی که می خواهم در پایان سال انجام دهم تهیه کنم. من به طور کلی لیست ها را دوست دارم ، به ویژه لیست کارهای انجام شده! من دوست دارم خودم را به چالش بکشم و ببینم تا چه حد می توانم با یک ایده جدید ، کاری که همیشه می خواهم انجام دهم ، یا چیزی که در گذشته امتحان کرده ام اما هرگز به آن نرسیده ام ، پیش بروم. لطفاً دوباره امتحان کنید ، درست است؟

بنابراین ، من این قطعنامه ها را نخواهم نامید ، برعکس … نیت هابه اهداف ، بله کارهایی که می خواهم انجام دهم. این کار شخصی را که واقعاً می خواهم باشد کامل می کند. من می توان در روزهای آینده به این لیست اضافه خواهد شد ، اما هنوز چیزهایی در ذهن من وجود دارد.

+ 36 کتاب بخوانید. در سال 2018 ، من یک هدف بسیار بالا برای مسابقه Goodreads ، شامل 48 کتاب ، تعیین کردم. هنوز چند روز دیگر باقی مانده است ، اما من به آن برخورد نمی کنم. من احتمالاً 34 ساله می شوم ، که هنوز هم بسیار خوب است! من می خواهم برای امسال هدفی تعیین کنم ، بنابراین مقایسه نحوه پیشبرد امور امسال ، 36 بی نهایت امکان پذیر به نظر می رسد. من چند پست خشک خواندم ، راستش نمی توانم در مورد 48 صحبت کنم ، اما 36 کتاب در سه کتاب در ماه به نظر می رسد سازش خوبی است. من انواع کتابها – رمان ، تاریخ ، خاطرات ، مجموعه داستانهای کوتاه ، نحوه کار (مانند چیزهای حیله گر) ، رمان های گرافیکی – از هوای بسیار طولانی و بلند تا آسانی را خوانده ام.

+ سلامتی و تندرستی. همانطور که احتمالاً می دانید ، من در این وبلاگ تمرکز خود را بر روی تلاش های خود برای کاهش وزن و کاهش وزن متوقف کردم ، اما هر از گاهی باز می شود زیرا بخشی از زندگی من است. به نظر می رسد امروز روز خوبی برای به روز رسانی در این جهت است.

سال گذشته من نگران وزنم بودم زیرا احساس ناراحتی زیادی می کردم. من آخرین بار در مورد راه رفتن در دهه 330 پس از شکست کمی در نبرد آزمایشی Whole30 در ماه سپتامبر صحبت کردم. از اکتبر ، من هرگونه تلاش برای کاهش وزن ، ترک غذا و سیگار کشیدن را متوقف کرده ام. همه این بدی ها نیاز به وقفه ذهنی داشتند. از صحبت درباره رژیم متنفر بودم و احساس ریاکاری می کردم. به علاوه من از فکر کردن در مورد آن خسته شده ام (حتی اگر همه چیز را کنار بگذارم) هنوز همیشه به آن فکر کنید ، اوه) امروز صبح تصمیم گرفتم از ترازو برای خواندن صرف نظر کنم ، اما جوراب هایم را انداختم و جواهرات آن روز را پوشیدم (LOL! بله ، من فکر می کنم اینها واقعاً مهم هستند). فکر می کردم نزدیک 350 هستم ، اما خوشحال شدم که دیدم در 340 رسیدم.

این بدان معناست که دو چیز وجود دارد: یکی ، من هنوز بیش از 30 پوند هستم (در 372 در اواخر سال 2014 شروع کردم) ، برای ثبت نام در ثبت ملی کاهش وزن ، و دو چیز آنطور که فکر می کردم بد نیست ، و من هم نیستم فراتر از پس انداز میدانم. این آخرین جمله عجیب به نظر می رسید ، اما صادقانه بگویم؟ احساس می کردم در حال حاضر نمی توانم پس انداز کنم. احساس بدی داشتم. اگر در حال حاضر 20 کیلو وزن کم کرده ام ، فکر می کنم اگر بدانم برای آخرین بار در آن زمین توپ چه احساسی داشتم احساس بهتری داشتم. انجام این کار مسخره است.

همچنین من (و همسرم) فعال تر می شوم ، پیاده روی معمولی می کنم و هفته ای چند بار در هوای خوب تنیس بازی می کنم. اما اگر چند کیلو وزن کم نکنم ، انجام آن بسیار دشوار خواهد بود. این مرا جدی می گیرد.

فقط میتونم اینجا بگم؟ من عاشق چاق بودن در مورد همه خانم هایی هستم که در رسانه های اجتماعی مورد توجه هستند – حتی واقعا چربی – و زندگی خوبی داشته باشید من دوست دارم که آنها از اندازه خود عذرخواهی نکنند و عروسک هایی برای تزئین و قرار دادن خود در موقعیت بسیار حساس تهیه کنند. اما من از خودم س questionsالات زیادی می پرسم: آیا آنها واقعاً از نظر جسمی راحت هستند؟ آیا مانند من درد زیادی وجود دارد؟ آیا وقتی اینقدر گوشت می خورند گاهی ناراحت نمی شوند؟ آنها چاق شدن را بسیار آسان می دانند ، و من می توانم به شما بگویم: واقعاً همینطور است.

و بنابراین ، اگرچه گفتن آن برای من دردآور است ، من هنوز هم می خواهم وزن کم کنم. زیرا حتی اگر این کار را نکنم ، همچنان به درد من ادامه می دهد. حداقل این یک فرض است. من فکر می کنم وقتی به آنجا برسیم ، خواهیم دید ، اما صادقانه؟ این یک فرض عادلانه است.

خدای من! من انتظار نداشتم که اینقدر دوباره در مورد آن بنویسم ، اما وجود دارد. بنابراین ، من می خواهم سلامتی خود را در سال 2019 به دست آورم و برای من این بدان معناست که کمی وزن خود را از دست بدهم ، خواه همه دوست داشته باشند یا نه. من هدف خاصی ندارم ، اگرچه ممکن است به زیر 300 برگردید و احساس راحتی کنید …

+ تحصیلات من هنوز در تلاش هستم این کار را در ماه ژانویه انجام دهم ، اما اگر چیز دیگری نباشد ، در ماه اوت برای تحقیقات محیطی در کالج جامعه محلی خود به مدرسه باز می گردم. ترم بهار از 14 ژانویه شروع می شود ، بنابراین امیدوارم بتوانم همه مرغابی هایم را پشت سر هم جمع آوری کنم. در همین حال ، من چیزهایی مانند جبر و مثلثات را به تنهایی یاد می گیرم – می دانم که در برخی از موارد به ریاضیات پیشرفته احتیاج خواهم داشت و می خواهم مطمئن شوم که می توانم ادامه دهم! این من را کاملاً از منطقه راحتی من بیرون می آورد ، اما ارزشش را دارد. من همیشه خود را “بدتر از ریاضی” توصیف کرده ام و آماده ام که آن را اشتباه ثابت کنم.

+ هنر. من باید به منطقه استودیو بروم. من فکر می کردم اتاق زیرزمینم را برای یک اتاق خواب اضافی در طبقه اول ترک می کنم ، اما هنوز تعداد زیادی در آن اتاق وجود دارد و حتی اگر یک میز خوب (استفاده شده) برای آن تهیه کنم نمی توانم تصمیم بگیرم! من می خواهم زیرزمین را تمیز کنم (که چند سالی است که از رها شدن رها شده است) و هنر خود را به هم نزدیک کنم تا بتوانم دوباره راحت کار کنم.

سپس ، یک نمایش پاپ آپ در اوایل فوریه برای آماده سازی وجود خواهد داشت. من هنوز نمی دانم چقدر کار باید انجام دهم ، ای کاش می توانستم آن را یاد بگیرم! من تعدادی صحنه خارق العاده ترسیم خواهم کرد ، عمدتا بر اساس سفر بین المللی ما.

من خیلی دوست دارم یک کتاب طرح زیبا و عالی بخرم و آن را با تجربیات شروع کنم و دوباره در سال 2019 از هنر لذت ببرم.


+ وبلاگ بنویسید. در سال 2018 ، من نسبت به قبل به عنوان یک وبلاگ نویس فعالیت کمتری داشتم. من می خواهم آن را در سال 2019 تغییر دهم و مایلم حداقل دوبار در هفته یا حداقل 100 پست در سال ارسال کنم.

دیدگاهتان را بنویسید