(تصاویر) سخنان خیابانی در واکنش به بی نظمی در مراسم افتتاحیه جام جهانی: من مقصرم!


گزارش کردن صدای ایران،مراسم رونمایی از جام جهانی فوتبال قطر با حضور مسئولان فدراسیون فوتبال، شهردار تهران و پیشکسوتان فوتبال ایران برگزار شد. این مراسم با اجرای جواد خاقانی و با بی نظمی شدید همراه بود.

تماشاگران و حاضران در سالن با دعوتی نابهنگام برای عکاسی در خیابان هجوم آوردند.

این اختلال به حدی بود که باعث ناراحتی نماینده فیفا شد و در پاسخ به این موضوع، جام را داخل چمدان گذاشت و با عصبانیت محل را ترک کرد.

جواد خبانی به بی نظمی ایجاد شده در مراسم رونمایی از مسابقات جام جهانی واکنش نشان داد.

جواد خیانی مجری برنامه رونمایی از جام جهانی ۲۰۲۲ در پاسخ به اینکه صحبت هایش باعث آشفتگی در این برنامه شد، گفت: آیا من مقصر هستم؟ گفتم همه شما عکس می گیرید. من نگفتم همه بیایند. گفتم بشین یکی یکی دعوتت میکنم.

خبانی سپس خطاب به خبرنگاران گفت: این برنامه به خوبی اجرا شده است. به چی گیر دادی؟

وی سپس درباره نحوه حذف جام از مراسم گفت: این را باید به هموطنان من بگویید. گفتم همه بیایید و عکس بگیرید. گفتیم صبر کن یکی یکی عکس بگیر.

جواد ختانی: من مقصرم!
وی در خصوص رفتار محافظان گفت: شما وظیفه خود را انجام می دهید اما آنها دوست دارند عکس بگیرند. باید چکار کنم؟ آیا من افسر پلیس هستم؟ باید چکار کنم؟

خبانی درباره حضور ۴۰ نفر در سن توضیح داد: گفتم در صف بایستند و مرتب عکس بگیرند اما نشدند. باید چکار کنم؟ من اصلا مقصرم دنیا روی سرم است. متاسف.

وی در پایان گفت: مردم باید تمکین می کردند اما باید به آنها حق هم داده شود. طرف می خواهد با جام جهانی عکس بگیرد. باید چکار کنم؟

(تصاویر) سخنان خیابانی در واکنش به بی نظمی در مراسم افتتاحیه جام جهانی: من مقصرم!(تصاویر) سخنان خیابانی در واکنش به بی نظمی در مراسم افتتاحیه جام جهانی: من مقصرم!

جواد ختانی: من مقصرم!جواد ختانی: من مقصرم!جواد ختانی: من مقصرم!جواد ختانی: من مقصرم!