تصادف رانندگی در جاده اصفهان – نایین / ۶ نفر از اعضای خانواده جان باختندبه گزارش صدای ایران رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر از جان باختن ۶ نفر در تصادف پراید و تریلی در جاده نایین اصفهان خبر داد.

وی درباره جزئیات این تصادف و تلفات جانی ناشی از آن گفت: حوالی ساعت ۱۸ امروز یک مورد تصادف پراید با تریلی و نیوجرسی در جاده اصفهان – نایین در محدوده ملا احمد ثانی. به سازمان امداد و نجات هلال احمر گزارش شد.

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر ادامه داد: پس از دریافت گزارش این حادثه بلافاصله دو تیم امداد و نجات از نزدیکترین پایگاه امداد و نجات جاده ای استان اصفهان به محل حادثه واقع در مسیر اصفهان – نایین اعزام شدند. جاده و مشاهده کردند که یک دستگاه خودرو پراید که در جاده در حال حرکت بود، پس از برخورد با نیوجرسی در میانه راه، ناگهان از مسیر اصلی خارج و وارد لاین مخالف شد و با یک دستگاه تریلی برخورد کرد.

ولی پور با بیان اینکه سواری پراید به طور کامل زیر تریلر رفته بود، اظهار داشت: عوامل امداد و نجات جاده ای استان اصفهان با استفاده از تجهیزات ویژه اقدام به رهاسازی حادثه دیدگان از زیر کابین کردند که با خارج شدن متأسفانه مشخص شد شش نفر افراد بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست دادند.

به گفته وی، ۶ متوفی سرنشینان پراید و اعضای یک خانواده ۶ نفره شامل یک زن و مرد حدودا ۴۰ ساله و فرزندان دو، هفت، ۱۲ و ۱۵ ساله آنها بودند که متاسفانه همگی جان خود را از دست دادند.

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر درباره علت این حادثه اظهار کرد: علت این حادثه توسط کارشناسان تصادفات پلیس راه بررسی و اعلام می شود.