تجمع دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف در اعتراض به اغتشاشات اخیر


به گزارش صدای ایران، جمعی از دانشجویان دانشگاه شریف با تجمع در محل این دانشگاه ضمن ابراز تأسف از درگذشت خانم مهسا امینی، هرگونه اغتشاش و اغتشاش را محکوم و خواستار جدایی معترضان از اغتشاش گران شدند.

این دانشجویان با سردادن شعارهایی در محکومیت اغتشاش گران اظهار داشتند که همه دانشجویان خواستار پیگیری پرونده خانم امینی هستند و در عین حال خواستار هوشیاری دانشجویان در مقابل توطئه های بیگانگان و تجزیه طلبان شدند. این دانشجویان با شعارهای «دانشجو بیدار است، از آشوبگران متنفر است»، «حجاب بهانه، اصل نظام نشانه»، «مرگ» بر اتحاد و همدلی همه مردم ایران در برابر توطئه های ضد ایرانی تاکید کردند. به انگلستان و مرگ بر کومله».

دانشجویان دانشگاه با در دست داشتن عکس مهسا امینی و برخی دیگر از درگذشتگان و شهدای حوادث اخیر کشور، خواستار هوشیاری دانشجویان در شرایط کنونی شدند. این دانشجویان همچنین با انتقاد از مواضع برخی سلبریتی ها تاکید کردند کسانی که ادعای حمایت از خانم امینی را دارند اما نسبت به کشته و زخمی شدن چند پلیس و مردم توسط اغتشاشگران بی تفاوت هستند در چشم مردم رسوا خواهند شد.

به گزارش صدای ایران، این دومین تجمع دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف در روزهای اخیر نسبت به اتفاقات اخیر در کشور است.

تجمع دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف در اعتراض به اغتشاشات اخیرتجمع دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف در اعتراض به اغتشاشات اخیر